Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-05-18 13:56:00Sociale TEMA

7 Komente

 1. D
  Defender Europe / Libri ne Torino/Kantieri Orikum

  duket si nji perpjekje deshpruese e KM Rama per t'ju arratisur Realitet qe ka te bej me Temen e Zjarrte te Tradhetise qe ai beri me Himaren dhe futi Shqiperine ne nji rruge pakrye ne Gracken e Armikut Shekullore nji nder Shtetet nme Shkerdhate qe ka njohur Njerezimi Greqine . I nderuar Mashtrues z.KM Rama , nqs ja le Himaren Grekut ,llogarit me nji reagim Apokaliptike ne Shqiptareve para Kryeminstirise por edhe ne Himare do ket ekzekutime te Armikqeve Shekullore . Ti dhe asnji Politikan i Shqiperise nuk je Pronari i ksaj Toke Shqiptare ,qe ta shesesh pas interesave te tua Karieriste .Shqiperia eshte e shqiptareve dhe s'do ket bir Kurve ta shesi Grekut apo Serbit

  1. R
   Raimond vlonjati

   Rruget e Rames , rruget e hajdutit hileqar, te ngushta qe po shkaktojne aksidente per dite , se ngaqe kerkon te vjedhi i ben rruget me te ngushta se sa e ka normativa e rrugeve Tamama Fytyre e poshter hajduti, Dhe sa per Himaren , dihej ajo qe ishte loje e ketij sherbetori te qelbur te armiqve te kombit tone. Ram qelebsira e shiti edhe ate ish kryetarin e PS-se ne Himare duke ja lene Himaren atij spiunit Beleri qe ti bente qejfin Micotaqit

   1. X
    Xha Jahua

    Or ti kar me zile Rama vetem ta qinte ne byth Belerin se te gjitha ja beri...shiko njehere andej nga nongratta

    1. t
     toto

     hallall xha Jaho, po ketyre trapave u do bere ajo pune

     1. P
      Populli shqiptare i Tradhetuar nga bijt e Kurves

      Xha Jaho , me vjen keq per NIckNamen tende qe injoron te verteten por edhe vet Simbolin e asaj qe ne shqiptaet njohim nga Xha Hajua ne Histori. _ Nji llogjike e tille infantile eshte vertete per te ardhur keq. _ A nuk ka nji Tradhetare ne kte Skandal Shteteror me Himaren ? Sigurishte qe Po ! Prandaj popujt e Kombet kane Shtete dhe Institucione qe te ruajn Ekujlibrat jovetem ne Politike ndermjet Shteteve por edhe benda vendit te vete . _ Pra institucionet si ai i KQZ-se eshte nji nstrument i ktij Shteti i cili ,duhet te kujdeset ne cdo rast qe ai te funksionoj korrekt ne interss te Shtetit Shqiptare jo te kunderten dhe ai qe eshte Pergjegjesi Kryesore nqs ky Organ deshton eshte Shteti i cili duhet te kuroje kte Organ dhe beje qe Interesat e Shtetit Shqiptare te ngelen te pacenuara me cdo Kosto e per cdo Cmim , prandaj eshte Shteti dhe Qeverria pergjegjese ne cdo deshetim te Institucioneve . __Mos vall z.Rama kerkon te imitoje salij berisjhen President ? Qe futi ne Lufte Civile Shqiperine me 97 dhe nuk njeh Pergjegjesine ? Jo . Ligji njeh Pergjigjesine e Drejtuesit te Shtetit kudo ne kte Bote ,pamvaresishte se si anuzohet me Fjale ,Shpejt a vone secili mer pergjigjesite dhe Denimin

    2. E
     ERTV

     Me falni se mi kap syri dhe nuk është se dua të bëj kritiken. Por shikojeni foton e asfaltit ku per drejtim është spango ngjyrë roz. Asfalti nuk mbaron tek spango por de facto 10cm perpara asaj dhe atje fillon ajo qe është pjesa fundore dhe drejt mbarimit. Pra de facto, rruga është më e ngushtë se projekti në realitet. Nqs do ti rreferohemi piketês. I kam thënë gjithmonë këtij artist pikturistit 3 dimensional. Shikoji mirë fotot mos i nxirr bruto. Por beji dhe ndonje foto-shop se sytë e njerëzve shikojnë, dëgjojnë dhe kuptojnë. Se.kiptojeni vetë 20km 5cm më e ngushtë....??? Nuk e di se çfarë quhet kjo... Përveçse vjedhje!

     1. D
      DinPaku

      ERTV! E ke kapur fort spangon me njerin Syri-TV. Pa shiko nje çike edhe me syrin tjeter, spangoja nuk ndodhet ne pjesen anesore te rruges, por ndodhet ne mes te saj, dhe ndan pjesen e asfaltuar me pjesen qe nuk eshte asfaltuar akoma.

     Lini një Përgjigje

     12:06 Sociale 4 komente

     20:40 Sociale

     12:02 Sociale 4 komente

     11:20 Sociale 7 komente

     09:15 Sociale

     21:00 Sociale 5 komente

     17:56 Sociale 19 komente

     15:25 Sociale 20 komente

     09:46 Sociale 7 komente

     11:10 Sociale 20 komente

     Më të lexuarat

     11:49 Sociale 18 komente

     10:40 Sociale 19 komente

     11:35 Blog 22 komente

     12:02 Ekonomia 37 komente

     15:28 Kronika 17 komente

     10:25 Blog 21 komente

     Blog Tema

     20:20 Blog

     12:16 Blog

     11:35 Blog 22 komente