Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-05-17 11:20:00Sociale TEMA

7 Komente

 1. E
  Elona Guri @ Endrit Ibrahimkari

  Hooooopppppaaaaa, e hengri MunikaSalilikja!!!!!!!!!!!!!!!!!! UUUUUUURRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA...Bashke Fitojme!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. R
   Raimond vlonjati

   Hahahahahaha __NATO me gomone, lane nam. Ca mut ushtrie eshte kjo more, me gomone dhe foristrada hahahaha Ushtri kishte Xhaxhi me tanke topa, avione raketa, nendetse , anije luftarake , sisteme kunderajrore . Ndersa keto arme aty me gomone jane me keq se gomonet eskafisteve ne Vlore, se ata i kane gomonet super moderne .

   1. H
    Henks

    Rajmonda gabeli, E mori motra provimin orreeee..

  2. K
   Kritiku

   O gazetar gomar, SHBA-te jane ne NATO dhe kur shkruan NATO aty perfshihet edhe SHBA. Per duhet te shkruash NATO edhe SHBA? Edhe Shqiperia eshte ne NATO, prandaj nuk erdhi NATO ne Shqiperi, ore gazetar "dru-me-pre"!

   1. T
    Tironsi i Vjetër

    Do ta marrin me vete kur të largohen, kryekriminelin e e kombit tonë, Sali Shpellar Berisha? Sa gjë e mirë do të ishte.

    1. K
     Krimineli Sali me Kriminelin Ilir ne Rec !

     Qe do ta haje Kryekrimineli Spiuni Sali as qe behet fjala,,sebashku me ate Florririn e Kerrabes dhe disa ate tjere me rradhe... Por dhe ti i ke ca gabime per te lare !

    2. R
     Rroftë motra e SHQIPTARVE, AMERIKA e bekuar.

     Rroftë dhe zoti e bekoftë edhe më shumë motren e madhe të kombit Shqiptar, AMERiKEN e Madhe. Që 30 vjet, po të mos ishte motra jonë e fuqishme Amerika, shteti Shqiptar, do fliste shqip, që nga Shish-Tufina deri në kombinat, kurse pjesa tjeter, më kontributin personal dhe punën e pa-lodhur të Sali tradhetar Berishës, do fliste Serbisht, Maqedonisht dhe Greqisht. ps- Ti kopili i Shiqere kurvës së Viçikadolit, që thua që nuk terhiqem, a bën të na tregosh se ku je dhe nga ku nuk don të terhiqesh ?!! UDB-ash rracë-qirë, a je në Donbas, a je në Bakmut apo je në Mitrovicë, që bën Be, që "pa qi nanen nuk terhiqem". Shkerdhatë, tu ka shkerdhyer Shiqerja në gropë.

     Lini një Përgjigje

     09:15 Sociale

     21:00 Sociale 5 komente

     17:56 Sociale 19 komente

     15:25 Sociale 20 komente

     09:46 Sociale 7 komente

     11:10 Sociale 20 komente

     10:27 Sociale 27 komente

     14:26 Sociale 1 koment

     21:20 Sociale

     21:10 Sociale 1 koment

     Më të lexuarat

     11:49 Sociale 18 komente

     10:40 Sociale 19 komente

     11:35 Blog 22 komente

     12:02 Ekonomia 37 komente

     15:28 Kronika 17 komente

     10:25 Blog 21 komente

     Blog Tema

     20:20 Blog

     12:16 Blog

     11:35 Blog 22 komente