Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2023-05-13 15:10:00Sociale TEMA

3 Komente

 1. n
  ne mbrojtjhe te Terroristeve nga Greqia ?

  Siguria duhet te jet ne kohe zgjedhjesh ne Shqiperi edhe ke Ambasadat kur dihet tashme qe Greqia ka aktivizuar Kriminelet e katapultuar ne Shqiperi nga njera nae dhe salih brrisha me ilyer mutajn nga ana tjeter ,qe operojne me kriminelet e krimin e organizuar ,te bashkuar ne nji Front AntiShqiptare nen komanden e Greqise e cila nuk ndalon se sulmjuari Shqiperine ne kto 33-vjet me te gjitha menyrat . Pe shqiptaret tashme gjithcka eshte e qarte se kush Financon Terroriszmin ne Shqiperi . I duhet dhene Goditja e fundit Bandes AntiShqiptare te financuar nga Grqia e cila i shitet gjithe kohes si gjasme Opozite opinionit . Vdekje Tradhetareve dhe Armiqeve te Kombit Shqiptare . ASNJI VOTE PER OPOZITEN ANTI SHQIPTARE QE I SHERBEN GREKUT E SERBIT

  1. s
   sillo

   E keqja vjen nga Turku jo Greku o injoranta!!

   1. R
    Rofsh or kryevezir,qe na shndrrove si ne kohen e b

    Pamje nga Afrika,ne rastet e grusht shtetit.

    Lini një Përgjigje

    15:00 Sociale 30 komente

    09:35 Sociale 24 komente

    22:25 Sociale

    18:13 Sociale 2 komente

    16:10 Sociale 4 komente

    20:53 Sociale 4 komente

    11:43 Sociale 9 komente

    11:12 Sociale 2 komente

    09:36 Sociale 1 koment

    22:25 Sociale

    Më të lexuarat

    09:31 Politika 24 komente

    17:40 Kronika 10 komente

    09:44 Politika 49 komente

    11:41 Politika 14 komente

    16:15 Kronika 19 komente

    09:38 Rajoni 22 komente

    Blog Tema

    18:08 Blog

    10:40 Blog 6 komente

    18:59 Blog 6 komente