Te fundit

11:05

11:04

10:57

10:55

10:46

10:43

10:40

10:37

2024-03-28 09:32:00Sociale TEMA

15 Komente

 1. L
  Luani

  Ja ai qe ka qejf td punojë dhe di të punojë, ad i çahet menderja rams sali a gjera te ndotura si këto.., ke respektin timë o miku im..!!

  1. t
   tigri pa mjeker

   pse ja lejon Allahu!

   1. P
    Prec Ulaj

    Pse cdo gje e lidhni me shtetin? Amazoni eshte kompania me e madhe e shitjes mallrave. Nje tregetar i zgjuar mund ta beje shitjen e produkteve bujqesore pa pasur nevoje te prodhoje asgje. Merr cmimet nga fermeret, veri nje 10% mbi cmimin e tyre, dhe tregetoje ne internet, e kudo. Ketu ne Europe disa njerez te zgjuar, bejne foto te veshjeve te dyqanit, shikojne cmimin sa eshte, i vendosin 10 apo 20% per vete, dhe e tregetojne. Sapo del nje njeri qe kerkon ta bleje, ai shkon e blen ne dyqan, e paketon , ja nis bleresit ne internet. Ka njerez te zgjuar ne kete bote, bejne para pa punuar, duhet te dish te besh tregeti, jo vetem me mallin tend, por edhe te tjetrit.

   2. D
    Detari

    ptu mjekercjap taliban po te ishte titulli "banor i kaukazit shet perime ne FB" do e besoja, una faca una raca

    1. S
     Spiro Terbufi

     Ahaha,tipik spernatozoid anadolli

     1. G
      Gran Polla

      Dekari flet shqip??? Ku e ke mesuar o 35 kar...at i krishter. Una faca una raca shkon edhe per juve te "pasterit" qe ju a shkerdheu Turku dhe Ali Pasha per 500 vjet motrat dhe grate...dhe burrave ne sume.

      1. J
       Janaqi nga Qimara

       Me mjekërr është dhe Janulla Tosi ynë, mor kaar.

       1. p
        pjeter

        Shko beju nje vizite atyre bythqimave ne malin e meteora ti e ta tregojn taa ty , una faca una rraca! - jane fix, simboli i larte irraces sumqime qe adhuron shume!

        1. Y
         Ylli

         Detar meso cfare eshte interneti,Aty shitet Dhe blihet gjithshka,bota po ndryshon.

        2. E
         Elton

         Cfare ftyret mjekrroshi

         1. P
          Papa Francesku

          I don Zoti njerzit e punes!!!!

          1. D
           Daut

           Zot i madh, fale gjeografise se ky s‘do njihte as motren per moter lere me te mirrej me Ferm.

           1. K
            Kooperstivisti

            Bravo i qofte nje njeri i zgjuar e punetor ,te shohin ata fermer ne Korçe si behet tregetia ,e te mos meren me politiken e Non Grates qe u thote prodhimet hidhini ne kanal ,protestoni kundra qeverise ,po ashtu edhe disa fermere ne Lushnje po si Korcaret ,hallall e paç or ti punetor i pa lodhur .

            1. A
             Arbëresh

             Po' smund te behesh antare i grupeve ne facebook se ky publikon gjithe diten lajmerime per shitje. Madje edhe ne grupet ku shiten shtepi

             1. M
              Maloke dhe koketrashe kudo

              Ky punon me mençuri dhe i shkojne punet mbare, nje pjese legenash dhe greke bythqire kane inat dhe xhelozi. Popull langaraq perfshire dhe legenat shqiptaro-grek foles.

              Lini një Përgjigje

              09:19 Sociale 10 komente

              21:39 Sociale

              20:30 Sociale 50 komente

              18:18 Sociale 2 komente

              17:57 Sociale 28 komente

              15:36 Sociale

              09:13 Sociale 3 komente

              09:11 Sociale

              22:10 Sociale

              18:17 Sociale 13 komente

              Më të lexuarat

              11:52 Bota 13 komente

              18:59 Politika 54 komente

              12:03 Politika 17 komente

              22:10 Kronika 1 koment

              17:55 Sociale 30 komente

              13:42 Politika 17 komente

              Blog Tema

              11:04 Blog

              10:15 Blog 1 koment

              15:30 Blog 6 komente