Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-03 20:10:00Sociale TEMA

2 Komente

 1. m
  moj kasolle ku na mblodhe

  Djali,ne goxha moshe,vjen bashke me nenen,per ta mbrojtur ate .Nena ka bere dhe 9 femije,duket qe vjen nga kosova se atje eshte ky mentalitet,pasi ata duhen ushyer dhe edukuar mire. Mirpo,me ne fund,nuk po shohim dhe degjojme palen kundershtare,qe duhet te mbrohet? Ju dhjefsha ne mender gjyqin,qe keni bere,ku kryesorja eshte spektakli dhe mileti ben gallate si shahen dhe perleshen gladiatoret e ngrate te eni cobanit,qe i ka mbetur krraba,pa gjysmen e bagetise.

  1. Z
   Zoni ,98 vjec

   Ka edhe me keq...Halla i bene nje vajze nga Berati nipit te saj ne New York,duke garantuar se i njefe si familje dhe me te jemen shoqe qe kur ishin ne shkolle bashke,etj,etj,, dhe nipi shkone ne Shqiperi e shikon,pelqehen dhe ai i bene dhe finalizone dokumentet dhe i merr vizen.Cudia ndodhi kur ajo erdhi ne New York ne aeroport takoje dhendrin dhe familjen e tij duke i thene se kerkoje ndjese te madhe dhe faleminderit ca bete per mua,,por ketu eshte dikush tjeter qe po pret per mua.Ballkanasit dhe vecanerisht shqiptaret kane patur dhe kane probleme te medhe me korektesen,genjeshtren,seriozitetin dhe pse jo me ate qe ne i themi BESE.

  Lini një Përgjigje

  19:51 Sociale

  17:50 Sociale 1 koment

  21:20 Sociale 1 koment

  16:33 Sociale 2 komente

  12:49 Sociale 2 komente

  10:40 Sociale 22 komente

  20:50 Sociale

  20:20 Sociale 3 komente

  20:20 Sociale 2 komente

  17:13 Sociale

  Më të lexuarat

  09:09 Bota

  16:07 Bota

  17:29 Sociale

  10:52 Bota

  19:10 Dossier

  17:20 Politika

  Blog Tema

  20:10 Blog

  20:00 Blog

  10:25 Blog 1 koment