Te fundit

17:15

17:11

17:02

16:50

16:45

16:39

16:40

16:30

2023-12-01 10:28:16Sociale TEMA

4 Komente

 1. k
  k

  Kontrolloni Mos I ka dale ne prone nga gjyshi parlamenti britanik me vendim të gjykatës së kavajës dhe ka të drejtë.

  1. K
   Kalec Dega, The Great.

   Sakte! = Te verteten do ta mesojme kur te merret vendimi... = Nderkohe: Si gjithmone Tema, mashtron lexusin e denje militant te Temes. = (Lexova dhe mesova se ne Angli, Leja kur je shpallur viktime jepet kur 1- bashkpunon me policine(per te gjetur trafikantin) 2-je i semure 3- kerkon demshperblim ndaj trafikantit) Mos prisni 2030, por ma shpejt e mos vononi larg atij veni te mallkuar te Allahut ....lol

  2. s
   sapa

   Sa padit qeverine britanike kishe paditur pushttetaret qe ta kane imponuar te shkosh aty ku nuk eshte vendi yt!

   1. z
    ziko

    Ku qenka katandis Indopakistanoanglia te tallin trapin edhe malcoret shqiptar.

    Lini një Përgjigje

    09:16 Sociale 8 komente

    12:50 Sociale

    12:49 Sociale

    12:13 Sociale 23 komente

    09:41 Sociale 7 komente

    09:11 Sociale 32 komente

    19:19 Sociale

    18:34 Sociale

    18:26 Sociale

    18:16 Sociale

    Më të lexuarat

    18:59 Politika 54 komente

    22:10 Kronika 1 koment

    11:04 Blog 66 komente

    09:19 Kronika 3 komente

    09:10 Kronika 4 komente

    17:55 Sociale 33 komente

    Blog Tema

    12:05 Blog 15 komente

    11:04 Blog 66 komente

    10:15 Blog 2 komente