Te fundit

14:49

14:36

14:27

14:19

14:10

14:02

13:59

13:50

2023-11-13 21:20:00Sociale TEMA

3 Komente

 1. B
  BBC

  Malokëria qenëria

  1. H
   Horre

   Kurë nuke ka shtet, rregulla, dhe ligje ço rrugaç mundë të bëje çfate të dojë. Ky avukat duhët ti hiqet liqënsa dhe të futet në burg poshte korrupsjoni dhe horehanet

   1. T
    TURP

    Te biesh ne dor te ktyre kafsheve qe vetem vjedhin e kercenojn si shpellari "mesiti i madh" i tyre qe spo di ku te perdridhet tani qe po i vjen fundi ,esht fatkeqesi ne vazhdim viktimash !Shikoni si sillet sepse kta jan ,egersira qe kalben gjith shtetin e akoma sduan tja din, se Shteti akoma spo ve dor se "jemi ne demokraci"....Hajde hajde or Shqiptar, mjer ne po ram ne duar te njei padrejtesie ,e po kerkuam te drejten "ham edhe padi" Ky rast pasqyr e gjall ne dor te "pusht usve...........

    Lini një Përgjigje

    18:20 Sociale 3 komente

    09:15 Sociale 1 koment

    21:20 Sociale

    20:50 Sociale

    18:30 Sociale 5 komente

    18:10 Sociale 2 komente

    17:40 Sociale

    17:30 Sociale 4 komente

    14:37 Sociale 1 koment

    10:08 Sociale 8 komente

    Më të lexuarat

    12:04 Sociale 16 komente

    20:50 Sociale 6 komente

    09:05 Kronika 1 koment

    17:00 Politika 14 komente

    18:10 Politika 12 komente

    10:18 Rajoni 10 komente

    Blog Tema

    12:18 Blog 1 koment

    11:41 Blog 1 koment

    09:34 Blog 1 koment