Te fundit

22:42

22:30

22:20

22:10

22:00

21:50

21:39

21:30

2023-12-09 20:01:00Sociale TEMA

25 Komente

 1. S
  Stalini

  Booo bo cfare tragjedie!!!!! Kjo ishte per sonte nje foto sa per te pare vehten Naten

  1. A
   ABC

   Ku eshte lajmi ketu ? Futja kot , se askujt nuk i intereson se çfare i ka ndodhur kesaj zonjes

   1. R
    Realisti

    Gazeta aspak profesionale. Turpëron zonjën dhe njerr edhe foton e familjes. O njerëz rrini larg medias se këta janë të pa cipë.

   2. L
    Luca- qeni i Draganes

    Ta ka vjedh Saje Qorri

    1. D
     DODA

     Or Luc po Saja nuk ishte prej veriut or mik?Apo ke dashtun me than per Mul Noken!

    2. K
     Koci

     I ke patur haram!

     1. R
      Real

      Akoma nuk i paske njohur kinezet. Ato jane mjeshter per cdo vjedhje.

      1. P
       PD

       Nuk e kuptoj pse i ke zene ne goje miqte e tu kineze ne kete mesele ! Apo nga qe nuk i ka qejf ai i cmenduri , qe nuk e di pse e quajne doktor , se ai vetem plage ju ka hapur shqiptareve ! Eshte turp zonje te flasesh me nenkuptime se sot bota eshte e vogel dhe fjala shkon deri ne veshet e miqve te tu qe ju kane konsideruar mikeshe !! Une i kam njohur ne kushtet e juaja dhe ta them me plot gojen dhe mendjen e kthjellet se ato sende nuk ti kane vjedhur kinezet ! Dhe keto akuza eshte turp ti bej nje zonje si ju per te cilen kam pasur shume respekt ! Turp !

       1. V
        Vjena

        Sa e bukur dhe bujare ke qen ti e sigurt i Ke harru ne nonji hotel kur shkojshe neper kurse te" renzishme "

        1. E
         E drejta

         Cfare lajmi!!!! Bravo gazeta qe na informoi.

         1. T
          Tutu

          Kare’ femer… te pame se cfare malli ishe kur u berezv ministre e brendeshme… ti as per pjatalarese nuk vlen ( te me falin kam respekt per punen e krahut ).. po keshtu u be shteti shqiptar , me njerez si puna jote , ndaj dhe e ka marre ferra uraten..!!

          1. G
           Gomari i babatasit

           Interviste dhe pergjigje idiote,here thote mi moren e here me humben hajde merre vesh.

           1. G
            Gazepi

            Dhe ti si shume te tjere le Angline, bisnesin, doktoraturen dhe sakrifikove shume per tu bere deputete dhe vartese e saje qorrit duke u varferuar per kete popull. Mjere Anglia thuaj

            1. A
             Asd

             Biseda pa asnje vlere ne tv.

             1. r
              res

              keto linjat,ryanair ca jane keto,foli pordha se zakonisht fluturon me Fly Emirates

              1. D
               Dhëmbeli

               Ja , këti i them unë promovim i një deputete ! E dëgjuat moreeee! Studjonte në Angli , për doktoraturë . Me vehte ca unaza shumë të shtrenjta , dhurata nga familja dhe i duheshi me vehte ( veç atyre në gishtat e duarve) . Në çantën e dorës në udhetim të klasit ekonomik për Itali ,dy herë në vit takim me supervizorin ….! Nuk bëhesh kollal Deputete!!!

               1. L
                Lasgushi

                Ushtare të pjerdhura të Ramës. Ajo mundet të përdoret vetëm si n/guzhiniere e Repartit Renea.E jo zv.ministre.O më falnin,harova,sd minisyër i asaj kohe ka qënë Daje,qori,Tepelene që i lyen flokët le xhel.Ai së bashku me ktë buzmadhe etj,i vunë kaxmën më tepër Policisë shqiptare.

                1. T
                 Ton

                 O zot cfare niveli..mendjemadhedia e ketyre ne kulm...I kam pare si kapardisen ne aeroporte...

                 1. C
                  Cani

                  Ndoshta kohet kane ndryshu dhe unaza e marteses vjen verdalle neper planet bashke me unaza te tjera si ata zogjte shtegtare nderkohe qe i zoti rrin ulur ne nje dhome diku ne londer dhe ben muhabet me kineze me shpresen qe unaza do te kthehet nje dite, ne kohen time unaza e marteses mbahej gjithmone ne gisht

                  1. B
                   Boom

                   Keshtu perfundon kur merr refugjate qe skane asgje te perbashket me kulturen tende. KY eshte qellimi is Soros ne Shqiperi.

                   1. M
                    Mira

                    Zot na ruaj! Ç'janë këto intervista idiote, që nuk i interesojnë askujt?!!!

                    1. B
                     Ben

                     Dmth e paske mbaruar shkollen me korrrespondence ne Angli dhe takoje profesorin 2 here ne vit ne Itali! Uroj qe te mos jesh ndonje Profesoreshe ne Universitet se me siguri nuk merr vesh se cfare shkolle ke mbaruar. Mjere ata studente ne Shqiperi apo Administrata Shqiptare se cfare "kuadrosh" paska.

                     1. Z
                      Zyko

                      Cfare lajmi ka ketu? S'keni me cfare te mbushni faqet? Shkoni neper zonat rurale qe po boshatisen se nuk kane rruge, uje, shkolla e mesues, infermiere e 100 te zeza te tjera per te cilat Mero ziu nuk do t'ja dije se ben propaganden e qeverise...

                      1. Sa goce e urte ka qene kur studionte tek shkencat per biologji. Nuk i ndihej zeri.kushurira e arditit

                       1. Sa goce e urte ka qene kur studionte tek shkencat per biologji. Nuk i ndihej zeri.kushurira e arditit

                        Lini një Përgjigje

                        19:11 Sociale 34 komente

                        18:40 Sociale 1 koment

                        15:14 Sociale 2 komente

                        11:28 Sociale

                        09:26 Sociale

                        21:30 Sociale 12 komente

                        20:11 Sociale 3 komente

                        16:50 Sociale 2 komente

                        16:10 Sociale 1 koment

                        16:00 Sociale

                        Më të lexuarat

                        09:10 Kronika 31 komente

                        09:25 Sociale 23 komente

                        10:50 Politika 39 komente

                        17:40 Bota 19 komente

                        14:39 Kronika 11 komente

                        15:40 Kronika 17 komente

                        Blog Tema

                        20:50 Blog 11 komente

                        20:10 Blog 11 komente

                        19:00 Blog 13 komente