Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-05-13 19:30:47Sociale TEMA

9 Komente

 1. A
  AX

  Ore burdallenj Gazetare. Isufi eshte ndare nga jeta. Ky eshte i MADHI Tritan Kalo qe shpetoi gjysmen e Shqiperise nga Covidi.

  1. T
   Tritani

   Po ti ku e gjete Isufin ?

   1. M
    Meri

    Ku e lexove Isufin ti ?

   2. p
    pjeter

    Te kalbin ne burg, dhe po nuk ndenje mire edhe pas hekurave, ne nje menyre apo tjetren, te heqin qafe, kete te ben drejtesia ne Greqi

    1. K
     Koli

     Ti je per President ose Kryeminister i ketij vendi te lodhur nga kjo klase politike,po kush te te beje.Ti je Patriot,Prof Dr jo si Kerrma Sali,njeri pa fjale,puntor,i Pakorruptuar,i duhuri per Shqipni.Do Zoti nje dite do kujtohen per ty,i Nderuari Profesor.

     1. K
      KAPS

      Bravo Dritan, po kujt ja thua, atyre që kanë shitur shpirtin parasë dhe që janë gati të shesin dhe gjithë Shqipërinë, vetëm të mos ju humbasin të ardhurat. Për mua ,sali haleja, like floriri,monika e vjetra, se kjo e reja ka ndërruar dhe pidhin, dhe në fund më tolerant por për hir të pushtetit të tij i mban këta në fuqi Edi dhjeramani.

      1. P
       Pellazgu

       Merru me virusin doktor morrtja se na mallengjeve me klithma bushtre nacionalizmi. Ska ngel rrot raku pa u bere expert politolog.

       1. A
        AXIOS !

        to mouni tis manas sou……. pelazgi mou

       2. s
        shqip

        Dr.KALO ,cfare nxjerr nga goja eshte realiteti i hidhur ne te cilin antishqiptaret qe drejtojne vendin 110 vitet e fundit e kane cuar kete vend te mjere.Sa per b.thelepiresit e JAnulles dhe Vukakes eshte mese normale te mos ju shkoje per shtat thenia e kesaj te vertete qe shqiptaret naive dhe injorante nuk duan ta shohin.

        Lini një Përgjigje

        18:35 Sociale 8 komente

        16:17 Sociale 20 komente

        15:10 Sociale 3 komente

        15:00 Sociale 30 komente

        09:35 Sociale 24 komente

        22:25 Sociale

        18:13 Sociale 2 komente

        16:10 Sociale 4 komente

        20:53 Sociale 4 komente

        11:43 Sociale 9 komente

        Më të lexuarat

        09:09 Bota

        16:07 Bota

        17:29 Sociale

        10:52 Bota

        19:10 Dossier

        17:20 Politika

        Blog Tema

        20:10 Blog

        20:00 Blog

        10:25 Blog 1 koment