Te fundit

09:05

09:02

08:45

08:32

08:20

22:42

22:27

22:23

2023-11-14 10:18:00Sociale TEMA

51 Komente

 1. s
  speci

  Dell, trap ky qe flet e shkruan e po asht dell e trapa juve qe botoni keto pacaure.

  1. K
   Karagjozi ka te drejte !

   Te vetmit qe gezohen ne ate vend jane Dashnoret e gruas se tij .Maloke hesapi ,cfar do i gezohen tjeter ardhjes ne Tiron kafshet ! Po kte vet kush e qi tani , apo zagaret e Shpellarit mbase .

   1. S
    ShkelXeni bythqir pjella nongrates

    E jema ketij bimbos Rozi nje kurve rrace historikisht pallonte nder te tjere dhe Filipin nje masazhator te spitalit neuro-psiqiatrik ku punonte dhe vete qjo debilja. Filipi eshte babai biologjik I ketij karit Julian.

    1. K
     Kush e pallon_ juli bershen apo nasjelltas !

     Xeno pjella pederastit nongrata . Ca ke bo mir e ? Un flm mir . Jam dora vet Lipja dmth Masazhatori Filipi . Jo per noj gjo ,por dua me u tregu ndershem ne kte rast e me deshmu t'verteten e vetem t'verteten ,mb Atesine e ktij bythqimi . Rosn e ka pas masazhu fiu fiiiiiuuu saher ma kerkonte ajo . Por du me thanse ; Nuk eshte Djal im ky peder Rozit dhe e di perse ? Sepse Rozin e kam pas q! vetem ne by... sepse ashtu pelqente pa Prezevativ. Hajt shnet e me Shqipni te Lire

     1. A
      Argita shemtire e kellire

      Pershendetje Lipe . Kur flet për te qiren ne bythe ma ngrite keq se une Argita vdes për bythe qirje. Tani qe buri I’m e bin babi do jene ne burg duku knej nga une se mami Lili ben ca byreqe te mira e pastaj dalim bashke nga dhoma për pak privatesi

      1. t
       tik tok hahaha

       Argita shemtire kellire . Faleminers per ket Replik koq kaptinplote ,y damethon se t'gjith jane Pro ktj mendmi tat ktu . Nashiiii me than t'verteten ne nji shkembim Mesazhes ne Whatsaqip , Argita i shkrunte nj mkeshes se saj Serbe ne Kosove kur ajo i shprehte Batuta qesharake per bashen _psh : Nga e gjete ate kok Qyp me ato komb s kallomba .Dyshoj se s'ka gjo mes kombve dhe qeshte me te madhe hahahahahahahha . Argta pergjigjej po tu qesh : Nigo mikja me : E di qe ai asht nj Sharlatan ,por e ka Bile per bith dhe mue m'pelqen me ma ba nga pas ,haaa ha hahaaaaa mbaronte bseda ne Cat- - Kurse per byrekt qi bo Lili eeeeeeeeeee ? Kena nigju prej Taci-t kur thoshte : Saher e shkoj ja bej nga pas Lilit ajo bo byrek dhe i tund ato botht aq seksi sa vallahi m zbraz topet pa maru byrekun .O nam Lili yyyyyyyyyyyeeee Taci Oil e ka qi roncem thon bile bile edhe akoma komunkojne ne Mesanger se Ne pergjojme te gjithe aty hahah ti e di . Hajt klm mejr shoku .Kan me dal Video qe kan me Trondit Shqperine tik tok hahah

   2. S
    Shqiptari

    E sigurt eshte qe humori jot nuk ben asnje per te qeshur.

    1. P
     Poseidon

     PO CTE TE BEJNE NE MOR LULJANI ZEFSALEHKARAXHICIT ,TI VETEM KUR NDJEN EREN E SHURRES NE PANOLINEN E DOKTOR MORTJES NDJEHESH I LUMTURA!??????

     1. F
      Fener Zizi

      Paska Lon Leket ne Casino ky halja.

      1. Z
       Zaçe pilafi.

       Pyet Verën, të qesh apo stë qesh buza këtu. Po të duash pyet edhe “ kunatin e shokut Xhemal “. Ah Julijan Julijan thefsh qafën me ndonjë kanal, bashkë me merumin që ke pranë, se jini bërë të dy njëlloj.

       1. S
        Shoku Zylo

        Je koke e kembe penis or Deda

        1. F
         Franci

         Po mire xhanem , te gjithe budallejt ne Foltore do te mblidhen ?

         1. X
          Xha Braho

          PO IK O JULO….BOTA ESHTE E MADHE, LEVIZ, POR KETEJ KA PUNE, DHE JO LLAFE NGA MENGJEZI NE DARKE, SIÇ BEN TI ME SHOKE… PRANDAJ , NJI BILETE AVIONI DHE TE SHOFESH SA TE VLEN LEKURA….

          1. i
           ik more plehr me gjithe kriminelin sali

           more trap,a e di qe ndrojme kanal sa del ti ne tv,se na vjen per te vjell,na ke bere edhe ca reklama kohet e fundit e nuk po na le te shikojme tv

           1. t
            tetovari2

            Sa të jetë gjallë Sali tradhëtari dhe ti që ja mban bolet e fishkura me dorë,nuk ka pse të gëzohet shqiptari, përveç llumit si ti!

            1. E
             Eri

             Ky djale duhet te shkoje njehere jashte te kuptoje cfare eshte jeta e vertete. Ne daç ta provoje ne humor, ne daç ne ndertim apo gastronomi dhe atehere do thote sa mire kam qene ne Shqiperi. Dy -tre gallata ne fundjave pa bere prova hiç dhe kalonte rroga 4-5 mije euro ne fund te muajit. Shkoi ai kolegu i tij i Portokallise ne France per nje vit, "doktori", i ndryshoi çehrrja komplet, gjysme njeriu, e shprehte trishtimin ne fytyre edhe pse duhej te bente humore te na qeshte buza ne te tjereve. Shqiperia mbase s'eshte lule, por ti o Jul mund ta perballosh te pish birra dhe te hash sufllaqe pernate me shoket, dashnore me shumice nese je nga ata qe te shkon syri, kohe te bukura. Mund te besh dhe politike sa te duash, por kur ke idhull Berishen, nuk ke asnje shanc te te buzeqesh ndonjehere buza ne te tashmen dhe te ardhmen derisa ai te jete verdalle. Arsimi as ne SHBA nuk eshte ne dite te mira, kudo po rriten breza te varur nga teknologjia me te mirat dhe te keqiat e veta.

             1. M
              Muzaka i Ri

              Po ti ke dal foto me liderin tend, ja pra nje dite e gezuar per ty qe te pelqen era e mutit.

               1. T
                Tutu

                Karaduzi ne fabrik te betonit Turni i trete me kemish najloni…

                1. K
                 Kostaq

                 Është komplet injorant dhe i papërgjegjyhëm.

                2. L
                 LEGENI

                 KY ESHTE NJE NGA KELYSHET E SALIUT QE HENGRI BUKE SI HUMORIST PA BERE EDHE NJE DITE TE VETME HUMOR!MEDIOKET TE TILLE PADYSHIM QE NUK MUND TI QESHI BUZA PA SALIUN E QE FATKEQESISHT KISHIN ZAPTUAR SKENAT,EKRANET E TANI E NDJEJNE VEHTEN NE KAZANIN E PLEHRAVE KU U KA MBETUR VETEM HIEJA E SALIUT DHE DESHTIPI I TYRE NE RRUGEN ARTISTIKE! E KURR TJETER MUND TE NDIHEJ EMRI I NJE SHARLATANI MEDIOKER QE S'KISHTE ASNJE LIDHJE ME HUMORIN ,VETEM SE NE KOHEN E SATRAPIT SALI. KJO KATEGORI ISHTE MESUAR QE SPEKTATORI TE QESHKE ME ZORR OSE INSTIKTIVISHT !TIPA SI KY NE HUMOR DHE SI ARIAN QANI NE GAZETARI JANE PRODUKT DIRET I SISTEMIT BERISHJAN KU VETEK KAFSHET DHE GOMERET QESHNIN!JA PERSE SOT JANE TE DESHPERUAR SEPSE GJITHKUSH TASHME U KA HARRUAR EDHE EMRIN .

                 1. G
                  Gomari i Babatasit

                  Si i ati dhe i biri,servile me fame,servile dhe legene.

                  1. V
                   Voci

                   Po mos te qeshte buza ne jete te jeteve mor plere. Duket hapur fare me ke ri ashtu muti je. E gezim me kermen ne krah mendje e zemer nuk ka mo. Kerma ka marre rrugen e mutit . Eci mbrapa qe te jesh i lumtur e i gezuar. Hajt ne te satom.te fala Zef karit.

                   1. T
                    Tironci

                    Zhuli ka dhe variant tjeter kur nuk qesh dot , mund te qash ne qefin tat.

                    1. P
                     Prostituta Kombetare Sali

                     Te gjithe i botoni, por jo kete! Ky eshte nje cope mishi.

                     1. e
                      edi

                      Tamam ,nuk rrihet ne kete vend te degjosh se si behet VIP nje cope trapi si ky ..!

                      1. L
                       Loku

                       Karagjoz burr

                       1. K
                        Kaqe idiot qenkemi si popull akoma !

                        Te shokoshe kete foto "penecilinen" : na kujtojne diktatorin hoxha dhe mendojme si mbijeton ky kriminel pa u prekur fare , ku dogji dhe vodhi dhe shkateroi nje shqiperi te tere.. Si nuk kemi fuqi te gjithe si Qytetare ta lidhim vete kete moster e ta terheqim zvare neper Bulevard !

                        1. K
                         Kaqe idiot qenkemi si popull akoma !

                         Te shokoshe kete foto "penecilinen" : na kujtojne diktatorin hoxha dhe mendojme si mbijeton ky kriminel pa u prekur fare , ku dogji dhe vodhi dhe shkateroi nje shqiperi te tere.. Si nuk kemi fuqi te gjithe si Qytetare ta lidhim vete kete moster e ta terheqim zvare neper Bulevard !

                         1. S
                          Sula që ta nguli

                          Dhe për maman tate qe akoma shkërdhifet!

                          1. F
                           Fredis Beleris

                           Tamam

                           1. P
                            Populli fukara

                            Kur je i paafte ,nuk do qeshesh vetem do qash o idiot Si ste vjen turp qe del foto me nje vrases,hajdut....

                            1. N
                             Noci

                             Ti je humorist ,beji njerezit te qeshin ,apo talenti yt,ishte vetem qenia i biri i Zefit

                             1. timo

                              Or ti djalë që të bën për të qeshur kur bën gjasme politikë, unë them shko të gëzosh tek vilat e Berishajve.

                              1. m
                               monika

                               o julian mos u trishto kur je shkodran tana i ban por me sali koqen sje asgje

                               1. Z
                                Zif Didi

                                Ça të flasësh? njeri kot

                                1. J
                                 Julian VS Julian

                                 Po si mund te te qeshe buza kur ben foto ne krah te Sales o zog gomari. Eshte Saliu ai o zog gomari, eshte ai qe solli ne Shqiperi katrauren, cmendurine, papunesine, drogen, ligjin e te fortit te lagjes, doganierin, gjykatesin e plepave, emigracionin, vjedhjen e fondeve, injorimin e ligjit, 3000 te vrare ne 97, Azem Hajdarin, Kol Olldashin, 4 te vrare ne bulevard, Shkundi boten me gjemimin e Gerdecit dhe femije bij nenash te perveluar ne prush, hipen si majmun neper dritaret e kuvendit, e zvarritet si gjarper per tju shmangur pergjegjesise... SI MUNDET TE TE QESHE BUZA...dhe me keq akoma...ky idhulli jot eshte ortak me idhullin tim Ed Rama qe mos I gezofte ditet...Julian ti I PD se dhe une I PS se por ne kemi nje ndryshim ti je fanatik I trashe dhe I verber qe nuk I shikon keto ...ndersa une I PS se them ne djall te shkojne kush shkel mbi djersen e popullit...ju te PD se vriteni vetem e vetem qe ai Sala juaj qe ju ka pire gjakun te mos shkoje ne burg...ndersa une I PS se them...Edi Rama te shkoje jo ne burg por ne litar. Hajt Tung.

                                 1. T
                                  TIRONA

                                  Thjesht birkurve

                                  1. d
                                   denis

                                   Ky ndyresire nuk ka faj qe shan sepse gruaja e tij nje injorante punon ne policine shkencore.

                                   1. I
                                    Idiot i lindur

                                    Qenka i shqehtesuar per kosoven kastraveci Zefit Si djale i Zefit te falen idiotizmat se i ke ngjare babit karre Idiot qe nuk ke mesuar me elementaren ne art , artisti eshte i popullit, artisti nuk eshte as i majte e as i djathte artisti i perket popullit kur nje artist pozicionohet ne nje force politike arti tije ka vdekur ka mbaruar .

                                    1. C
                                     Coli

                                     Koqe GOMARI je or ti frymor dykembesh

                                     1. x
                                      xhemal

                                      Nje njeri qe Ka mbajtur shqyer gojen Tere kohen ankohet...e mban veten si punonjes i humorit..haaaa....Halle Halle kjo dynja halli hallit nuk i ngjan

                                      1. N
                                       Nga fshati titit

                                       Po kujt i plasi qe ty nuk te qesh buza ti je nje sahan lepires i Saliut,gezohu o aktor i FAMSHEM qe filloi te fuksionoj DREJTESIA SPAKU,mbaje mende o aktor sa do te qeshe buza kur politikanet qe per 30 vjete e rropen kete vende,kurse ti nuk ke bythe te permendesh as nje emer,ty o aktor po te tha sala mos fli me gruan ti nuk fle.

                                       1. v
                                        vlladodrobonik

                                        Mero ! Mos e injoro gazeten me keta lloj "Bastardesh" Ku e ka te miren e mencuren ,inteligjencen,dijen apo finesen ky lloj gomari,konkretisht injorant i pa talent fare dhe si artist zero.... Sa keq me vjen vlladodrobonik

                                        1. R
                                         RRahman Rrajca, ish-deputet.

                                         Si ore Juli nuk ke perse gezohesh ne "Shqiperine qe duam" sic thote timonier Rama! Ja pra : 1 - zevendes-Kryeministri Benko Ahmetaj ja mbathi me malin me vjedhje ne kurriz e SPAK i shkoi me pas ta arrestoje. 2 - Edi Rama shpalli "sihariqin" se do ti gezoje shqiptaret duke u sjelle nga Italia 36.000 Afrikane si Refugjate ne vit. 3 - Kombetarja e futbollit kualifikohet ne Euro - 2024 / Te tre keto sihariqe mbajne firmen e Timonierit Rama qe Allahu e paste prane vehtes.

                                         1. Ky gjoja actor eshte gomar me Lenka ku ka ment ky kok madh te vleresoje SHQI PERINE ketij kurre ja befte mbere qeshi surati surat I qelburpor ke ri me pleshtinSali dhe ka aq mend sa ai kriminel ROFTE SHQIPERIAse shkodra e Ben dalje kete PLE RE

                                          1. D
                                           Drejtesi , drejtesi

                                           Po kush e quan humorist kete bajge , ky mut muti gjthcka mund te jete po vetem per humor nuk vlen , po atje ku ka futur hundet ne halen e Saliut po atje vlen le te haje e te ngopet . Ta quash vehten te ri e te marresh ere koqeve te nje krimineli vetem keta te pa cipe e bejne , ai poshtersire jo vetem nuk dohet mbeshtetur po ai duhet te varet ne lirar e te digjet qe mos i ngelet nam e nishan se nga ai kriminel ka vuajtur nje popull i tere , shpirti i tij ne ferr do perfundoje .

                                           1. M
                                            Moni

                                            Do e thote dhe Juli ndonje fjale se gjynof i shkreti. Vuan per vemendje. Nuk ka qene mire qekur humbi vula hahahahahhahaha

                                            1. n
                                             nga Lekbibaj

                                             Cuni Zef Dedes eshte shok e mik, por me shume kamikaz i Shkelzen Berishes dhe kete e dine te gjithe ne "PD pa Vule dhe ne PD me Vule", ndaj ka shume vite qe ha MUT ne mbrojtje te Diktarorit te fundit te Shqiperish: Sali Berisha. Ne fakt Sali Berisha e ka mbiemrin Karaxhic, sepse ne gen (formule gjaku, por dhe pamje fytyre dhe karakterin e ka si Karaxhici ish nje nder kryekriminelet e ish-Jugosllavise, Serbi-Mali Zi), dhe nuk ka lidhje me mbiemrin Berisha, ndersa me Tropojen e lidh vetem nena Sheqer. Ai eshte vellai Karaxhicit dhe per kete nuk ka as me te voglin dyshim nga fakte qe duken perj mbi 3 dekadash si antishqiptar i thekur dhe filoserb absolut. Hyni ne Internet ne GOOGLE dhe vendosni emrin e Karaxhicit dhe Saliut dhe do shikoni qe 99% e Fotove, jane si nje pike uji ngjashmeria midis tyre. Le ta provoje te beje ADN Sali Berisha se, ADN e Karaxhicit eshte ne Gjykaten e Hages e depozituar me kohe, dhe pastaj te shohim a jane vllezer me baba te njejte. Por superkrimineli i Shqiperise post Komuniste Sali Berisha (Karaxhic) nuk ja mban se, do i dali boja atij vete dhe fisi Berisha...

                                             1. D
                                              Demokrati idealist.

                                              Po kujt i plasi bytha për ty që nuk gëzohesh ?Shko në të sat ëme ti dhe sali maloku.Je një dështak.

                                              1. S
                                               Selitasi

                                               Unë mendoj se ky bastard fletë kështu që të shikojë se si do ta shajnë lexuesit. Kjo do të thotë se i ha mender bytha dhe do ta kruaj. Mos u merrni me këtë hajvan.

                                               Lini një Përgjigje

                                               09:14 Sociale 1 koment

                                               22:31 Sociale

                                               21:20 Sociale 3 komente

                                               18:20 Sociale 3 komente

                                               09:15 Sociale 1 koment

                                               21:20 Sociale

                                               20:50 Sociale

                                               18:30 Sociale 5 komente

                                               18:10 Sociale 2 komente

                                               17:40 Sociale

                                               Më të lexuarat

                                               10:03 Politika 15 komente

                                               20:50 Sociale

                                               13:10 Kronika 25 komente

                                               13:37 Politika 59 komente

                                               17:00 Politika 7 komente

                                               18:10 Politika 9 komente

                                               Blog Tema

                                               20:54 Blog

                                               20:30 Blog 1 koment

                                               20:10 Blog 1 koment