Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-05-16 17:56:29Sociale TEMA

19 Komente

 1. T
  Tit Vasili

  Po te ishte ne Shqiperi kurre nuk do te ja jepnin as mundesine dhe jo me te fitonte

  1. T
   Torino

   Urime dallandyshe e pare!Suksese-pas teje do te vine te tjera e tjera e keshtu me rradhe.Pac kemben e mbare!Shqiptaret(600.000) jane edhe keta;juriste,avokate dhe jo vetem puntore ndertimi(si ka qejf te na quaje dikush ketu ne Itali)

   1. U
    Urime Sindi __in bocca al Lupo

    Shume suksese shqiptares tone kaq simpatike ...

    1. d
     deshira

     Eshte nga Elbasani familja e saj, qyteti yne i lashte ne zemer te Shqiperise. I lumte per kulturen qe ka marre ne kete qytet dhe me urtesi ka dominuar edhe ne Itali.Ajo e ka per nder qe u lind eu rrit ne Elbasan.

     1. G
      Genti

      Nje fakt eshte qe flet shume eshte se kur germojne ne historite e veta te gjithe vendet e mesdheut kane nje pike te perbashket me shqiptaret. Nuk doja ta eksagjeroja per me shume por kur vjen fjala per ti permendur si evente qe kane ndryshuar jetet e tyre nuk ndiehen fare ose tjetersohen me fakte te paqena. Nje gje eshte e vertete si drita e diellit qe shqiptaret kane lindur te jene prinjes jo oborrtare. Suksese Sindit dhe falenderime familjes qe e lindi dhe edukoje.

       1. E
        Egjeu

        Nje bravo te madhe suksese ne detyren e re dhe suksese ne jete

        1. L
         Liria

         Pieve di Cadore, 3,796 banore (2015) eshte nje qytet malor shume i gjelberuar, i bukur me banore shume te kulturuar. Utime vajze e mbare!

         1. I
          Il Bellunese!

          PS vince anche a Belluno ! O Edo mos e bo balt tashi lene Italin!

          1. V
           Valona

           URIME E SUKSESE ZOG KENGETARE

           1. L
            Likja

            Ta mori vesh maloqeria qe thoshte per benet becin ca' do ky ne shkoder,ky nuk asht shkodran,,,

            1. T
             Toni Montana

             Urime

             1. a
              anila

              Besoj dhe uroj qe vajza do te meritoje fjale akoma me te mira pasi te perfundoje mandatin dhe JO si ne ALBANISTAN qe kryetaret e bashkise VJEDHIN M THES dhe hyjne me tasin me fiq e dalin milionere

              1. E
               Eli Basani

               Eshte nga Elbasani apo nga Permeti, megjithate Urime!

               1. T
                Toni M.

                Sidoqofte... njerzit- personat inteligjent me llogjike te shendosh... te respektit,ndegjegjes,dashurise per punen etj etj.etj... zgjidhen ne mbare boten pa dallim rrace o kulture.. o vendi qe vjen...!

                1. S
                 Selvije Xheçuka

                 Urime Sindi Suksese te metejshme...

                 1. v
                  vali

                  bravo, mencuri dhe urtesi

                  1. E
                   Eni

                   Po rendesi ka qe eshte Shqiptare. Permet , Elbasan crendesi ka. Prinderit I ka Permetare. Suksese dhe te lumte moj vajze!

                   Lini një Përgjigje

                   15:25 Sociale 20 komente

                   09:46 Sociale 7 komente

                   11:10 Sociale 20 komente

                   10:27 Sociale 27 komente

                   14:26 Sociale 1 koment

                   21:20 Sociale

                   21:10 Sociale 1 koment

                   19:30 Sociale 9 komente

                   18:35 Sociale 8 komente

                   16:17 Sociale 20 komente

                   Më të lexuarat

                   12:41 Politika 50 komente

                   11:35 Politika 23 komente

                   09:31 Politika 7 komente

                   17:33 Politika 7 komente

                   10:26 Sociale 27 komente

                   09:16 Politika 12 komente

                   Blog Tema

                   18:18 Blog 2 komente

                   21:40 Blog

                   19:50 Blog 3 komente