Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-09-16 11:55:06Sociale TEMA

20 Komente

 1. T
  Tajari

  Ha ha ,E ç’ka ka bere per Shqiperine ky njeri?????

  1. "
   "....nese gervish sadopak nje myslimon shqipfoles

   I ka rene sumes m'xhamie.......

   1. Z
    Zyhdiu

    Ka bere shume, ka bere sa nuk ta pret mendja, vete kryeministri Rama do te na nderoje ne varrim, e kupton tani sesa shume ka bere.

   2. .
    .

    Ngushellime te sinqerta per banën e vet, dhimbja per prindin eshte e madhe ne cfardo moshe qe te jetë si prindi por dhe femija. Gjithashtu ngushellime per ata Shqiptar qe e ndihejn dhimbjen, se si nje Jeorgj JOAN Kastrioti "Kalores i Krishterizmit" u deformua ne JONUZ Kastrati (Joan ne TR.) Sherbetor i Islamit.

    1. A
     Arbër

     Punë për Mah-mutët, Joan-uzët, Abdylhaqimët...., problem i tyre me koshiencën e vet.... Unë isha Gjon, qëndrova fort për 500 vjet Gjon, dhe DO TË JEM GJON... Respekt e mirënjohje edhe për vëllain JOAN !

    2. b
     budallai

     dhe kujt i duhet ky lajm????cishte ky jonuzi qe paska kaq rendesi te publikohet/????

     1. B
      Bimi

      Eh kjo eshte humbje e madhe ky intelktual i shquar qe do i mungoje Shqiperise . Kryminstri te shpalli dy dite zi per kete humje kaq te madhe .

      1. B
       Bimi

       Po mbajeni deri neser Jonuzin se qe nga emri duket qe eshte nje intelektual brilant.

       1. A
        Aleksander Thana

        Po te pakten thuaj "parajse", siç eshte ne shqip, o derdimen bisinesmen qe ke mbushur rruget e Shqiperise me emrin Kastraveci.

        1. X
         Xheti

         Na plasi Kari!

         1. H
          Haxhiu

          Sapo e dha lajmin edhe CNN

          1. A
           Askushi

           Ore te roni ta kujtoni por kur vdiq baba im 64 vjec te vdesi kush te doj, e cfar lajmi esht ky pa lidhje fare .

           1. V
            VLONJATI

            PO KUJT I PLASI KARI SE VDIQ BABAI I CET BYTHQIRIT

            1. D
             Detari

             vdiq nje sunit vk

             1. I
              Indrit

              Vk je ti qe je pa identitet

             2. M
              Myslymanet te rojne vet e nga nje per der

              Lesh me tresh

              1. M
               Myslymanet te rojne vet e nga nje per der

               Lesh me tresh

               1. d
                dani

                Vallahi bilahi ,mos eshte ky mo qe ka vene emblemen e Skendeerbeut neper bisneset e tij dhe ne fund ja fut ke xhamia o usta murrat.

                1. v
                 vk

                 ha Haaa cfare paradoksi

                2. G
                 Gjergj paluca

                 Vetem fakti se ka rritur e edukuar nji djal, dhe burre me vlera siq eshte Shefqet Kastrati tregon se ka qene nji plak i menqur dhe i veqante. Shpirti i tij ne parajse dhe paqe me Zotin

                 Lini një Përgjigje

                 20:00 Sociale

                 17:34 Sociale 4 komente

                 16:59 Sociale

                 12:10 Sociale 77 komente

                 10:56 Sociale 13 komente

                 21:33 Sociale 1 koment

                 21:26 Sociale

                 20:58 Sociale

                 13:01 Sociale 3 komente

                 12:30 Sociale 13 komente

                 Më të lexuarat

                 11:49 Sociale 18 komente

                 10:40 Sociale 19 komente

                 11:35 Blog 22 komente

                 12:02 Ekonomia 37 komente

                 15:28 Kronika 17 komente

                 10:25 Blog 21 komente

                 Blog Tema

                 20:20 Blog

                 12:16 Blog

                 11:35 Blog 22 komente