Te fundit

14:50

14:47

14:40

14:32

14:31

14:21

14:11

14:04

2023-09-16 18:30:00Sociale TEMA

13 Komente

 1. t
  titi

  Ngushellime familjes

  1. L
   L.Xh

   I ndrittë shpirti lart në qiell. Ngushellime Nënës, çunave dhe bashkëshortit. I lehtë dhèu për këtë zonjë të nderuar. Amin

  2. ?
   ????????????????????????

   R.I.P

    1. E
     E dantes.

     Rest in peace!

     1. A
      Aron

      U prehte ne paqe!

      1. L
       Lani

       Ngushellime familjes!

       1. F
        F-22 Raptor

        Lajm i trishte! Ngushellime!

        1. T
         Tani

         Ngushellime !!! Qofte I Xhenetit Shpirti saj I Dlire.

         1. s
          shikuesi

          U PREHTE NE PAQE KJO GAZETARE E MIREFILLTE SHQIPETARE !DO TI MUNGOJE NDOSHTA GJATE EKRANIT TE TV.KY NIVEL ,KUR SHIKOJME SORRA PERDITE NE EKRANET KU VETEM INFORMACION NUK MARRIM!GJENDEMI PERPARA ALTERNATIVES O TE NDIGJOJME E SHIKOJME ZHURMUESIN TAK NGJELA OSE PREDIKUESIN KRESHNIK SPAHIU!

          1. Flisni aresyes!

           Shikuesi! Po ketu flitet per nje gazetare vertete unike, pse ngaterron problemin e hidhesh te Spartak Ngjela e Kreshnik Spahiu dhe jo andi bushati apo çim peka pa permendur ato laviret e ekraneve shqiptare qe te veshtiren dhe eblemen femer? E, pra menyra e reagimit te njerzeve ne ambjet tregon dhe nivelin e ujit te qelbur te shoqerise. Une shpreh ngushellimet per ikjen e parakoheshme nga jeta te gazetzres Dervishi, njekohesisht sot me beri pershtypje edhe vdekja e mesuesit te biokimis mbi varrin e te shoqes qe pavaresisht se e mohoi jeten, ngriti dhe la te perjeteshme dashurine per familjen dhe gruan; nje fakt ku tregon ngadhenjimin e dashurise dhe jetes mbi kvdekjen Te rralla sot ne konceptin e kesaj shoqerie te tretur nga ndenja dhe humanizmi.

          2. P
           Patrioti

           Zoti i forcofte njerezit e familjes,humbje e rende.

           1. F
            Fjale me vend

            Engjej si kjo zonje me shpirt te paster dhe sy te qeshur, nuk vdesin jooo ! Jane ne Parajse.

            Lini një Përgjigje

            18:00 Sociale 26 komente

            11:48 Sociale

            11:08 Sociale 7 komente

            22:39 Sociale

            22:30 Sociale 1 koment

            19:18 Sociale

            14:37 Sociale 20 komente

            13:45 Sociale 15 komente

            19:30 Sociale 8 komente

            12:28 Sociale 4 komente

            Më të lexuarat

            17:52 Politika 35 komente

            18:23 Kronika 9 komente

            10:18 Kronika 13 komente

            17:29 Politika 12 komente

            20:38 Blog 15 komente

            17:11 Blog 13 komente

            Blog Tema

            14:11 Blog 6 komente

            11:42 Blog 2 komente

            10:48 Blog 3 komente