Te fundit

18:18

18:12

17:59

17:57

17:49

17:32

17:22

17:14

2024-04-18 17:45:00Sociale TEMA

39 Komente

 1. S
  Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

  Non grata per komente te muslimon brother's ne kete site..... allah uakbar

  1. b
   ben

   E o koqe, a e pive ilacin sot ne mengjes? Duket nga gomarlleqet e zakonshme qe shkrua se ke harruar perseri.

   1. S
    Sebastiano

    Gjej gjineken o sunit pederasti se ta shpartalluan ne hajdar shqiptaret

    1. J
     Janulla

     Bythqir ,asnje koment pozitiv per pleren , la te emen te vetmuar dhe te pambtojtur ne Tirane Pirrua yt , bythqiri mosmirnjohes qe bredh nga nje parti ne tjetren

     1. Y
      Ynanistan

      Ju gojoret e burdellos se janulles,ju kerma mongolopontiocobanocifutovurkaro “grek “ ,ju gjarperinj te dale nga haremet e sulltanit,,nuk keni me asnje fije shprese per mbijetese,,po ju vjen ngordhja si minjte e haleve,,me helmin tuaj po vrisni vetveten,,,jeni te ngordhur,,gjithe bota ju njef ju helmusa historie dhe democracie,,,ptyyy kerma,,pty gjarperinj me fytyre miu mallkuar qofte kush ju dha pashaport njeriu,,ptyyy

     2. P
      Poseidon

      Ne vend te Pirdhej ky u Dhi.GREKU PIRDHUA SEPSE GREKU E PAGUAN POR GREK PIRDHUA O NENE CKAM QESHUR!!!!!!!

      1. S
       Shkodrani

       Ç'na e nxirrni kete moterqirin ne gazete mor...ky eshte moterqiri i pare qe nderroi emer per nje pencion grek, pastaj edhe shume katunare te tjere pa dinjitet vepruan si ky bythqir...

       1. s
        saranda

        paso bastardi Pirrua ka nis luften kunder shqiperise, nga sot shqiptarte e vertet tia tregojne vendin kesaj qelbesire kudo qe ta takojne.

       2. T
        Trojan

        Ik o te shkerdhefsha rropt ,cope injoranti ,nje jete vetem hekura ke ngritur

        1. S
         Sahale-Shpellari

         Po c'te keq ka ketu..., pse i bini ne qaf ketij trapi te zallit... Hekura ka ngritur vertet ter jeten por ama n.q.s. Greket a konsiderojne si nje kandidat te denjshem, c'problem keni pse Greqia perzgjedh nje gomar trashanik t'i perfaqsoi ne parlamentin Europian

        2. H
         Haka Tekizoti

         Ne mesa duket nuk kemi institucione që të reagojnë në institucionet europjane kundër deklaratave shoviniste të këtij shqiptari që ia ka shitur shpirtin Greqisë, armikut shekullor të vendit tonë. Europa, sidomos për zgjedhjet e deputetëve të parlamentit europjan, duhet të dijë çfarë mender kandidaturash propozohen dhe për fushatat e tyre që ushqejnë e nxitin veprimtari fashiste kundër fqinjëve. Sa për këtë Pirro Dhierin, nē të sëmës të vejë bashkë me padronët e tij.

         1. d
          drejtesia

          Mos harro se kur mos te te punoj me bytha,do te flakin ne kosh te plehrave duke te thene ik o arvanitas i qelbur! Ska nënë e bir nene te te afrohet more byth qire muti

          1. L
           Lani

           Shumë i egër duket në foto????

           1. Roberto

            Motrat do ju a shkerdhejme or greker te ndyre. Harram buka dhe qumeshti qe ke pire ne Shqiperi o spiun i grekut. Shteti Shqiptar duhet te protestoje me force dhe ti jape fund poshtersive qe Greqia i ka bere nder qindra vite Shqiperise. Ne keto momente nuk do ishte aspak e tepert qe ne te ketkonim tokay tona atje dhe pastaj ta shohin keta bythqirat Epirin e Veriut neper endrrat e tyre nen diellin e ngrohte te Himares.

            1. H
             HIMARIOTI

             PERSONA NON GRADA. LEGEN DHE BYTHQIRE PEDERAST QE MARTOHET TE MBULOJE QE ESHTE PEDERAST. I KA DALE NAMI NE GREQI QE I SHQEU BYTHEN REMOS KENGETARI KY PERFUNDOI NE SPITAL

             1. K
              KINGU

              PIRRO MUTI! RROFTË SHQIPËRIA RROFTË KOMBI SHQIPTAR POSHTË PIRRO-PIDHAT

              1. S
               Souvlaki me qepe

               Pidho Pidha per deputet.

               1. A
                Arvanitasi

                Keta shkerdhata duhen vare ne mes te pazarit per keto deklarata... Yt byth hapmit e Ger qise

                1. A
                 Agio Kozma

                 Suksese Pirro Dhima ....te gjith orthodhokset jan me ty .....si ne greqi dhe albani ....

                 1. Roberto

                  Edhe une orthodox jam mor ts shkerdhefsha ate kurven ku e ke por nuk jam kurre me greket e ndyre. Jam orrthodox shqiptar o llumi i ndyre.

                 2. S
                  Sadiu

                  Po kjo nevojtore ka kohë që qelb andej nga greku, në gazeta pse na e nxirrni, kujt i plasi nenderja për hale të tilla.

                  1. a
                   astrit

                   U bene 119 vjet qe Vorio Epiri po kerkon me qiri ndonje cope toke te shqiptaret qe ta beje kryeqytet. I urojme durim! Siç po durojne qe Stambolli te behet Konstandipoje!

                   1. N
                    Ndyresirat e kohes moderne

                    Demokracia greke i do njerezit qe lene nenen e vdes rrugeve dhe e gjejne bashkefshataret ne rruget e Himares te vdekur pas nje jave qe kishte zene ere. Pra njerez si Piro Dhima i vlejne kesaj shoqerie, Europes akoma me teper, se nuk i sherbejne as ne vdekje. Ky duhet varur ne litar, kerma e qelbur ! Se mos vjen ndonjehere ne Shqiperi dhe del i gjalle nga kufijte .

                    1. l
                     luzati

                     ne cdo kohe ka pasur tradhetare me emer mos haroni Hamza Kastriotin .....

                     1. T
                      Tirona

                      Pirroja eshte grek dhe nuk e ka fshehur as ne ate kohe. Edhe ne shkolle e shanim grek muti. Ne familjen e tij flitej vetem greqisht. Tani qe e mesova mire greqishten, arrij ta kuptoj mire dialektin e tij dhe te grekerve te tjere te Shqiperise. Eshte e drejta e tij te kandidoje ku te doje dhe per ke te doje, por qe te kandidoje me politika ekspansioniste te Vorio Epirit eshte e tepert. Shteti shqiptar duhet te reagoje ne lidhje me keto politika ekspansioniste te partise ne pushtet ne Greqi.

                      1. L
                       Leonidha

                       Eh more Pirro, si u katandise keshtu, qelb dynjane me mungesen e karakterit, qe ta kishim vene re por nuk ta morem seriozisht . More mallkimin e vendit tend , kur hodhe poshte ndihmen e nderet qe tu dhane. Mohove njerezit qe u perkushtuan qe ti te beheshe, por per ty nuk egzistonin me. Dhe kjo vazhdoi , kur u ktheve krahet grekeve qe te bene perendi, dhe vajte ne Amerike. E more dhe mallkimin e tyre. Qe te ktheheshe prape e te lepiheshe tek ta sikur skishte ndodhur asgje.Per tu finalizuar tek fotoja tek gardhi ne Evro per pengimin e emigranteve , ku deklaroheshe se tani Greqia do te ishte me e sigurte. Dhe kush e bente kete gje? Pikerisht Pirro Dhima qe kishte kaluar nga mali e ishte kapur nga policia greke.Padyshim kjo gje ka lene nje shije mjaft te hidhur ne popullin grek e cila u duk ne mijera komentet qe i bene duke e cilesuar hipokrit dhe pa karakter. Tashme ai , si njeri pa kapacitet qe eshte po perdoret si mish per top per interesat e Agimit te Arte, tashme te percjella haptas nga Demokracia e Re qe po radikalizohet nga dita ne dite . Sapo ka filluar nje fund pa fund per te.

                       1. N
                        Noci

                        Ështe per t'u çuditur se si Europa nuk jua tërheq veshin këtyre perfaqesues te nje shteti ne BE del e deklaron pretendime territoriale te nje shteti fqinj.Une jam dakord me ate qe thote Mero qe Europa na detyron nje ligj dekriminalizimi e per vehtes do te fushe Belerin ne PE,apo te tjere qe dalin me deklarata nacionaliste si te ishte para luftës se dytë botërore.Qeveria shqiptare nuk duhet te lejoje asnje politikan grek te marre pjese ne fushatat elektorale qe zhvillohen ne Shqiperi.Ti pergjigjen me te njejten monedhë si na trajtojnë dhe t'a vendosin neligj ne reformën elektorale.Ketu votohet per shqiptare dhe jo per greke,bullgar etj

                        1. m
                         mb

                         Eshte e pakuptushme, pse shqiptaret heshtin kur greket abuzojne me lloj lloj prapanade. Ma se pakti piroja dhe te tjeret te deklarohen non-greta e te mos tu lejohet hyrja ne Shqiperi!

                         1. D
                          Dani USA

                          Do maresh votat e sateme o njeri pa karakter po vetem per leke shet cdo gje dhe pershfi dhe bythen o vemie.

                          1. M
                           Maks

                           Prokuroria duhet te hapi padi per thirrje lufte per kete hund derr Shteti jon duhet ta ndaloj qe te hyj ne shqiperi ketij bukshkali Ketij duhet ti hiqet shtetesia shqiptare dhe ti ndalohet hyrja ne shqiperi

                           1. C
                            Cameria

                            Mbeturine

                            1. A
                             Anila

                             Te helmofte buka qe ke ngrene o felliqesire e ndyre. Ti nuk varrose nenen tende dhe nuk te plasi fare, je vetem nje perbindesh qe frymezohesh vetem nga djalli. Himares ti i merr te keqen , provoje po ta mbajti? Ja qellimet greke per Himaren, ja Fredi Bejleri njeriu me i felliqur qe vrau officeret shqiptare dhe duhej te kalbej ne burg.Sali Berisha vemja i murrosur i mbylli te gjithe hetimet dhe vetem e vetem te gjendte mbeshtetje tek Greqia per non graden e zgjodhi kandidat ne Himare kete analfabete me du klase shkolle, kriminel qe djeg flamurin shqiptar. Zoti ju denofte per keto qe po i beni ketij vendi. Ku je Cani , ku je futur se ke bere gam gam si qen i zgjebosur . Ja ku i ke faktet se cfare kerkonte Bejler injoranti bashke me ty dagllaud qe ju helmofte buka qe keni ngrene ne kete vend.

                             1. P
                              Portokall

                              Ky duhet shpallur non grata..I duhet ndaluar hyrja ne Shqiperi.

                              1. f
                               fukaraji

                               Fytyre e ndyre bukeshkale grek i vertete i pabese.... Greqia do te nderohet me jashteqitjet shqipetare, Dhima dhe Beleri i befte mire.....!!!

                               1. T
                                Tregu

                                Eh mo Pirro Himaren e kane vjedhur qelbesirat e ndyra qe kane zbritur nga te kater anet.

                                1. S
                                 Ska problem

                                 Njeriu apo gjallesa me ndyre e kesaj toke eshte mosminjohesi

                                 1. A
                                  Alban Shqiptari

                                  Sa ishte ne Shqiperi i shkelqente fytyra sa iku ne Greqi ju deformua fytyra.

                                  1. A
                                   A. Cani spiun dhe kelysh vorioepiriot

                                   i k o moster kurve ,shkerdhate bythqir i ndyre qe jep bythen qe te dukesh vorioepiriot fashist, tradhetare qe kenaqeni kur grate , apo gocat tuaja pallohen nga fashistet bythqira greke.

                                   1. A
                                    Alban

                                    Ky qe la te emen te vdiste e vetmuar ne Himare. Nje person qe nuk kujdeset per nenen e tij si do kujdeset per popullin grek?

                                    Lini një Përgjigje

                                    11:50 Sociale 1 koment

                                    10:26 Sociale 31 komente

                                    09:20 Sociale 3 komente

                                    17:55 Sociale 1 koment

                                    15:44 Sociale 4 komente

                                    12:54 Sociale 3 komente

                                    12:28 Sociale 27 komente

                                    10:34 Sociale 12 komente

                                    18:18 Sociale 32 komente

                                    17:33 Sociale

                                    Më të lexuarat

                                    09:10 Kulturë 9 komente

                                    21:22 Politika 42 komente

                                    19:47 Politika 53 komente

                                    09:17 Bota 11 komente

                                    12:54 Kronika 8 komente

                                    19:19 Bota 9 komente

                                    Blog Tema

                                    18:18 Blog

                                    17:05 Blog

                                    10:04 Blog 13 komente