Te fundit

20:00

19:48

19:40

19:31

19:23

19:17

19:10

18:59

2024-03-27 18:18:00Sociale TEMA

2 Komente

 1. E
  Evisa

  Thirrje zotit Flamur Noka dhe Gazment Bardhit! Lutemi ti ndërprisni vizitat e përditshme të masave të gjëra punonjëse, poshtë ballkonit të udhëheqësit të ndritur shokut Sali Berisha. Kjo ndërprerje duhet bërë të paktën derisa të largohet pluhuri Sahariane, i cili e paskësh ndotur cilësinë e ajrit 10 herë më shumë se e lejuara nga OBSH, gjë që mund të ndikonte në shëndetin e udhëheqësit të ndritur. Më pas, pasi ajri të pastrohej, ashtu si thoshte edhe i ndjeri Pjetër Arbnori për shetitjet e opozitarëve të asaj kohe, le të kthehen masat e gjëra punonjësi për të vazhduar sullacon dhe dëgjuar fjalimet mbreslënëse, aq shumë frymëzuese për të ardhmen e revolucionit opozitar.

  1. V
   Visi

   Haha Evisa, e modhe je, lavdi udheheqesit te ballkonit qe pellet dark per dark.

   Lini një Përgjigje

   17:57 Sociale 28 komente

   15:36 Sociale

   09:13 Sociale 3 komente

   09:11 Sociale

   22:10 Sociale

   18:17 Sociale 13 komente

   16:23 Sociale

   10:17 Sociale 5 komente

   09:50 Sociale 27 komente

   22:42 Sociale 11 komente

   Më të lexuarat

   22:10 Kronika 1 koment

   11:04 Blog 78 komente

   09:19 Kronika 3 komente

   09:10 Kronika 7 komente

   10:12 Politika 30 komente

   17:02 Ekonomia 15 komente

   Blog Tema

   18:59 Blog

   17:48 Blog 1 koment

   12:05 Blog 9 komente