Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-05-16 15:25:00Sociale TEMA

20 Komente

 1. K
  Keti

  I qenkan kthyer mbrapsh mallkimet tarallekes

  1. k
   k

   Do dali non grata dhe do thotë se i ka bërë atentat Rama.

  2. K
   Kalaja Debilëve në PD

   Ahaha se mbajti dot peshën e humbjes! Debilokrate e paparë!

   1. B
    Bredhi

    Nuk e Theu qafen ajo llafazane.!?

    1. I
     Ilir

     Keshtu eshte kur mallkon te tjeret. Mallkimi tu kthye mbi vehte moj shtrige.

     1. S
      Shkodrani

      Mos eshte kjo qe mallkoi dje?

      1. p
       poshte budallenjte

       jo. Ajo e djeshmja eshte nje budallice tjeter Tirane.

       1. S
        Shpenka pe Korçe.

        Ajo është o Shkodran , po perëndia që është lart , të ndëshkon me mënyrën e vet . Kjo ka bërë shumë zullume në këtë jetë . Do ti shpaguaj të gjitha .

        1. S
         Shpenka pe Korçe.

         Ajo është o Shkodran , po perëndia që është lart , të ndëshkon me mënyrën e vet . Kjo ka bërë shumë zullume në këtë jetë . Do ti shpaguaj të gjitha .

        2. I
         Ilir

         Kjo ishte ajo qe mallkonte shqiptaret?

         1. m
          miza ce ce

          Epo Zoti nuk eshte mace te te cjerre... Ja,te jep ndonje goditje ndonjehere qe te te kujtoje per ato qe llap vend e pa vend Buce grua

          1. l
           leko

           Nuk e gjen gje kete baxhelle.

           1. A
            Aron

            Karma per kete kurven.

            1. l
             lexues

             E kane vrare kamunistet e dreqit hahahahaha.Sbie rrufeja ne hale jo

             1. O
              Ok

              Sa eshte Qi kjo Adriana,nuk linte djale te ri pa e bo.Sa kam qesh kur te pashe e shtrire si Derr.E njoh qysh vajze,me habit fakti si e therrasin kete ne TV,kjo eshte e Lindur Debile or Zoterinj,eshte Debile e Lindur.

              1. K
               Km

               E Kane zene mallkinet e qytetareve,sigurisht dhe te mijat.

               1. p
                poshte budallenjte

                Vertetim i thenies se vjeter popullore: nuk ha dreqi mut.

                1. O
                 On

                 Shoqja Brisit...njesoj histerike jane.

                 1. K
                  Kemben zvarre ishallah

                  Te shpallet menjehere deshmore e Atdheut, ti vendoset SHQUP-it emri i saj si dhe te vendoset nje bust ne Himare si simbol i miqesise se forte Foltore-Agimi i Arte dhe te vendoset emri i saj ne rrugen ku banon Beleri.

                  1. R
                   Rezi

                   Kjo e rrëzuara e PD-istëve u bë rrugë, sikur i ka mallkuar njeri? Mirë që nuk ka viktima se do i shpallnin heronj. Kështu është kur do t’i bësh varrin të tjerëve, bie vetë brënda. Të shkuara e me mënd në kokë!

                   Lini një Përgjigje

                   09:46 Sociale 7 komente

                   11:10 Sociale 20 komente

                   10:27 Sociale 27 komente

                   14:26 Sociale 1 koment

                   21:20 Sociale

                   21:10 Sociale 1 koment

                   19:30 Sociale 9 komente

                   18:35 Sociale 8 komente

                   16:17 Sociale 20 komente

                   15:10 Sociale 3 komente

                   Më të lexuarat

                   09:14 Blog 17 komente

                   10:06 Dossier 15 komente

                   09:10 Politika 9 komente

                   11:02 Bota 11 komente

                   09:39 Politika 11 komente

                   09:30 Politika 13 komente

                   Blog Tema

                   17:49 Blog 2 komente

                   17:29 Blog 15 komente

                   16:36 Blog 6 komente