Te fundit

16:35

16:28

16:20

16:11

16:00

15:53

15:46

15:42

2023-09-18 14:34:00Sociale TEMA

4 Komente

 1. N
  Nëna

  Lërini prioritetet absolute po shikoni që të marrin dhe mësuesit kredi me kushte lehtësuese, se është turp marrin mjekët që e ruaj popullin e ja bëjnë xhepat bosh dhe nuk marrin në konsideratë mësuesit. Mësuesit janë të parët që duhen stimuluar, sepse mësuesit përgatisin brezin e ri me dashurinë për vendin, që të kuptojnë që nuk është zgjidhja duke u larguar nga vendi por duke punuar këtu për të mirën e tyre të prindërve të tyre dhe të vendit.

  1. K
   Koli

   Zonje, per cilet mesues flet? Nga ata qe kane pasur femijet e mi, mund te them me plot bindje qe kane qene kokrrat e debileve, te vendosur ne ate post prej parave ose militantizmit. Mos flasim per pedagoget qe zhvasin studentet ne universitet. Keshtu qe kur te dalin breza te pergatitur mesuesish/esh le te kene dhe shume lehtesira te tjera.

  2. J
   Jimny

   Zj.Ministre, Merrni persiper vetem nje gje: zgjidhni nje grup keshilltaresh me moshe me te madhe se e juaja, dhe me pervoje reale ne arsim. Pastaj objektivat dhe masat vijne vete…

   1. ?
    ????????????????????????

    NUK LA GJE PA VJEDHUR NEPER SPITALE . TANI KA FILLU KE SHKOLLAT DUKE VJEDHUR ..A E SHKRETA SHQIPERI SA E PASUR PASKE KEN. KE 100 VJET QE TE VJEDHIN POSHTERSIT

    Lini një Përgjigje

    12:48 Sociale

    12:44 Sociale 3 komente

    11:49 Sociale

    11:10 Sociale 30 komente

    09:19 Sociale 15 komente

    21:50 Sociale

    19:00 Sociale 1 koment

    18:44 Sociale

    12:43 Sociale

    22:30 Sociale

    Më të lexuarat

    18:00 Politika 16 komente

    22:20 Politika 22 komente

    18:23 Bota 22 komente

    09:26 Rajoni 18 komente

    11:55 Politika 11 komente

    17:33 Blog 43 komente

    Blog Tema

    12:45 Blog

    21:09 Blog 2 komente

    17:33 Blog 43 komente