Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-09-16 11:08:00Sociale TEMA

7 Komente

 1. L
  Loreni

  Shumë mirë po duhet të ishin të parët MËSUESIT dhe jo mjekët. Pyet dhe do të shikosh që të gjithë janë me shtëpi. Kurse policët po.Sa për ushtarakët nuk di të them ndoshta duhet të marrin kredi me kushte lehtësuese.

  1. k
   k

   Çfarë dëgjojnë këto veshë,lum si ne.Çfarë shohin këto sy,mjerë si ne.

  2. J
   Jorgo

   Mjeket nuk dine sa shtepija kane mor bur

   1. N
    Na mbyten mashtruesit

    O Loqe na thuaj sa eshte interesi? A eshte fiks apo eshte hibrid! Afati maturimit etc. ngelet duke mashtruar si atehere per pandemi qe genjeve qe per tre muaj kredite do te ngrinin. Nderkohe qe ne te vertet thjeshte bankat ristrukturuan borxhin edhe vleren e atyre tre muajeve bashke me fitimin e shtrin ne afatin e mbetur te kredive.

    1. R
     Republic banana......

     O Zot cfare tjeter do te na shohen site.....krieministri i tredhur i nje shteti jep tellallin e mire se: xhelatet apo xhandaret e shtetit qe ai drejton u jepet mundesia qe te marrin kredi te favorshme !!!!??

     1. D
      Dy hapa prapa nje hap perpara

      Para disa muajsh Rama dha lajmin e mire se kemi rritur vleren e apartamenteve duke lejuar te huajt dhe emigrante me leke te pista qe te blejne prona ne shqiperi.si rezultat shqiptaret qe jetojne me pune te ndershme nuk blejne dot shtepi.kredia qe eshte thjesht nje borxh do perdoret per te blere shtepi qe tashme kushtojne rreth 70% me shtrenjte.borxh qe prindi do ja trashegoje femijeve.suksese .

      1. s
       sapa

       Ky gazetari i njohur Rama cdo mengjes lajmeron suksese!

       Lini një Përgjigje

       22:39 Sociale

       22:30 Sociale 1 koment

       19:18 Sociale

       14:37 Sociale 20 komente

       13:45 Sociale 15 komente

       19:30 Sociale 8 komente

       12:28 Sociale 4 komente

       09:36 Sociale 25 komente

       14:36 Sociale 1 koment

       13:07 Sociale 8 komente

       Më të lexuarat

       09:09 Bota

       16:07 Bota

       17:29 Sociale

       10:52 Bota

       19:10 Dossier

       17:20 Politika

       Blog Tema

       20:10 Blog

       20:00 Blog

       10:25 Blog 1 koment