Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-09-18 09:19:00Sociale TEMA

15 Komente

 1. A
  Alban

  super lajm per te gjithe turistet qe vizitojne Shkodren

  1. V
   Vranakonti

   Shume mire e bene kryeministri Rama,por shkodranet nuk jane mirenjohes.

  2. A
   Arber

   Nje ndryshim shume i mire per Shkodren

   1. F
    Fredi

    Vetem me ju Shkodra po mer ndryshimet e duhura

    1. L
     Luan

     tani te gjithe do kene akses per te perdor interenetin falas e te promovojne bukurite qe Shkodra ka

     1. K
      Kinom

      Bravo I madh je Edi Rama. E duam shkodres si gjithe Shqiperia. Bravo Benet Beci zbukuroje cdo dite shkodren se e Lane prap hajdutet dhe hajdutet shkodrane,

      1. i
       ilir

       Shqiperine sot e vizitojne sepse ka marre nje progres shume te madh. Rama po ben punet e mira perhere e me shume

       1. l
        lavderim

        Sa mire qe sot Shqiperia ka njerezit e duhur ne krye qe po bejne punet e duhura ne cdo moment te mundshem

        1. q
         qamil

         turistet sot ngelen goje hapur nga Shqiperia sepse sot eshte edhe me e paster por edhe me e rregullt

         1. N
          Nijazi

          Bravo hajni Edi Rama vjelli shqiptarët se e meritojne. Sa te mundesh me top bjeri

          1. F
           Farije behari

           Mbajeni fjalen per Shkodren eshte venecja shqiptare,bejeni historine.

          2. Z
           Zyko

           Po pse kete lajm e ndan Edi Rama e jo k/bashkioti i Shkodres. Apo qe te marre me shume rendesi????

           1. l
            linku

            Jo me dhe ai e hedh, por Rama ka kanalin e tij, dhe eshte me i preferuar nga gazetaret

           2. M
            Mona

            Po duhet me diftu vedin se eshte i interesum shum per Shkodren,a thu se interneti eshte hadhi ma i madh per Shkodren,

            1. P
             Phoenix

             Internet falas qe te shijoni pordhkastin e Rames/Kujdes kur ky lugati i Netes fillon dhe ofron gjera falas. Heren e fundit ju tha keni vaksina falas nga Phizer te cilat jane te barabarta me flori, po e mbani mend ne 2021-in.

             Lini një Përgjigje

             21:50 Sociale

             19:00 Sociale 1 koment

             18:44 Sociale

             12:43 Sociale

             22:30 Sociale

             22:00 Sociale

             18:30 Sociale 13 komente

             18:00 Sociale 26 komente

             11:48 Sociale

             11:08 Sociale 7 komente

             Më të lexuarat

             11:53 Blog 53 komente

             11:40 Sport 23 komente

             18:51 Politika 21 komente

             17:42 Politika 24 komente

             10:21 Kronika 7 komente

             10:28 Dossier 32 komente

             Blog Tema

             20:28 Blog 9 komente

             20:17 Blog 18 komente

             15:13 Blog 2 komente