Te fundit

17:31

17:25

17:09

17:03

16:57

16:44

16:35

16:28

2023-09-18 12:44:00Sociale TEMA

3 Komente

 1. T
  Taulant, ish foltorist i zhgenjyer.

  Leri llafet lart e poshte por mbro vendin prej shovinisteve Grek.

  1. T
   Tata luigji

   Bravo rame,mos harro sjelli ne katune te durresit te bej ca kontrata pleherash, per ti djeg si lejoni, kosha nuk sjellni, takse pastrimi e taks ndriqimi paguajm, je bere kokrra e hajdutit se bashku me administraten, ne po vuajme cdo gje minimale uji, drita, rruge dhe kosha pleherash Fuck u all thick people

   1. M
    Ministria e KomshiKulturës ( Margariti dv)

    Vin Llapa i Netës vazhdon të "krijojë" akustika të reja nga prapanica analoge: që banaliteti të marrë kumbime të reja tallavaje...Vazhdon ditën dhe natën, numurimi me peshë i turistëve. Kursi I konvertimit është 1kv=3 turistë. Peshuesit e Kumbaros te maskuar si lejleke kane 3 muaj pa gjumë në krye të detyrës.

    Lini një Përgjigje

    11:49 Sociale

    11:10 Sociale 30 komente

    09:19 Sociale 15 komente

    21:50 Sociale

    19:00 Sociale 1 koment

    18:44 Sociale

    12:43 Sociale

    22:30 Sociale

    22:00 Sociale

    18:30 Sociale 13 komente

    Më të lexuarat

    18:00 Politika 16 komente

    22:20 Politika 22 komente

    18:23 Bota 22 komente

    11:55 Politika 7 komente

    09:26 Rajoni 20 komente

    17:33 Blog 44 komente

    Blog Tema

    12:45 Blog

    21:09 Blog 2 komente

    17:33 Blog 44 komente