Te fundit

09:39

09:34

09:33

09:27

09:26

09:10

09:18

09:17

2022-09-15 17:34:19Sociale TEMA

4 Komente

 1. G
  Genc tironci

  Hiqni mor ate pijanecin 80 vjeçar Leka Bungo nga kryetar i Keshillit drejtus se lat nom. Zhdukni dhe Gezim Podgoricen qe eshte shefi i grupit te gazetareve shqiptar ne sherbim te kinezve.

  1. n
   nici

   Or Genc ! Nese vertete te dhimbset rtsh,duhet te thoshe; hiqeni mor ate debil qe kini cuar per Drejtor...dhe meqene se rama e ka mik; çojeni mor atje ku ka edhe te vjedhe edhe t ja mbushe bythen Olsit dhe Edit

  2. G
   Gent

   Or, Genc, nuk kaq nevoje ta heqin, te kalojne Bungen nepermjet AIDSSH per pastertine e figures. A po bejne ligjin per bashkepuntopret e sigurimit?

   1. e
    erzen

    E ndriti me ate oligarkund qe beri drejtor Rama dhe i ka ngelur Bungo...ah pika ju kur s dini sec flisni ! A kini pyetur ndonje punonjes te rtsh se c far marke eshte bashkeaksioneri i ramushit ? - nje idjot qe gjithe kopetencat ja ka kaluar Sueles...ngryset e gdhihet me te dhe s takon askend...Ah po;- po ben tenderat per filmat qe iu paska mbaruar kontrat ! O Edi rama ! O pis e shkaterove edhe kete institucion , si gjithe shqiperine...e kishe cuar drejtor dogane ne vent te spiropidhit te bente ca leke, se ketu ua mbylle deren atyre njemije punonjesve...por e shkaterove edhe ate institucion qe mbahej si publik. Shteti i halese me nje funderine ne krye, si ty...Enkel duhet te ishte prapa hekurave, per gjemat qe ka bere ne QSU-te, ti e con per te plackitur akoma...sepse e di vet ti sec ke bere e ben me të

    Lini një Përgjigje

    16:59 Sociale

    12:10 Sociale 77 komente

    10:56 Sociale 13 komente

    21:33 Sociale 1 koment

    21:26 Sociale

    20:58 Sociale

    13:01 Sociale 3 komente

    12:30 Sociale 13 komente

    11:06 Sociale

    10:16 Sociale 1 koment

    Më të lexuarat

    10:03 Politika 15 komente

    20:50 Sociale 7 komente

    13:10 Kronika 25 komente

    13:37 Politika 75 komente

    17:00 Politika 14 komente

    18:10 Politika 13 komente

    Blog Tema

    09:34 Blog

    20:54 Blog

    20:30 Blog 1 koment