Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-02 18:27:57Sociale TEMA

4 Komente

 1. E
  Emre

  Ca tha ky mi?!

  1. A
   Alb

   Nuk ka faj ky që e ka thënë, sepse ky ka qenë në ndonjë emisionin televiziv dhe duke bërë bisedë normale. Mes të tjerash ka thënë edhe këtë për banesat. Ngrihet gazetari, e merr këtë pjesë dhe e bën sikur është një lajm kush e di se çfarë.

  2. M
   Mos bli

   O njerez mos u beni budallenj dhe blini shoi me kto cmime. Fluska do plasi dhe do ngeleni te gjithe me gishte ne goje. Good luck

   1. A
    Ardi

    Mashtruesit e ndertimit ( Jo te gjithe ) dhe a to te axhensive do hane njeri tjetrin . Jane 50 mije ap te pashitura. Emigrantet nuk kthehen ,refugjatet qe vijne nuk kane buke te hane ,pensionistet italiane Jane me gishta do ti bien kokes ,shqiptaret e ndershem nuk i blejne dot. Keshtu shume shpejt do plasi bomba dhe cmimet do pergjysmohen ,ndofta dhe do shiten badiava. Mos blini o milet dhe shume shpejt do te me Jepni te drejte. Parate e drives ,do mbarohen ,cilesia ,likujditetet ,mashtrimet ,afaet etj do ti detyrojne hajdutet te Marin borxhe dhe te shesin badiava.mos u mashtroni ,o njerez te ndershem ,ndertuesit nuk njohin ndershmeri.

    Lini një Përgjigje

    16:30 Sociale 2 komente

    15:54 Sociale 4 komente

    13:46 Sociale 6 komente

    13:24 Sociale 8 komente

    13:11 Sociale 6 komente

    10:20 Sociale

    09:17 Sociale 7 komente

    21:20 Sociale

    18:37 Sociale 3 komente

    14:41 Sociale 1 koment

    Më të lexuarat

    01:10 Kulturë 11 komente

    10:23 Dossier 2 komente

    15:16 Politika 13 komente

    10:17 Kronika

    11:33 Bota 13 komente

    14:18 Politika 10 komente

    Blog Tema

    20:50 Blog

    11:20 Blog 8 komente

    18:08 Blog 3 komente