Te fundit

10:18

10:07

10:04

09:55

09:52

09:41

09:39

09:34

2023-05-17 12:02:59Sociale TEMA

4 Komente

 1. F
  Frenk

  Nje vajze e mrekullushme qe na nderoje tè gjithe shqiptaret e na ngriti moralisht.respekt .

  1. S
   Shkodrani

   Urime te perzemerta per fitoren. Femijet tane po tregojne vletat e veta ne nje vend te huaj por nuk mund te kontribuojne ne vendin e tyre sepse skena politike Shqiptare eshte zene nga dinozauret e korrupsionit. Ata jane shkaku i largimit te ketyre femijeve.

   1. R
    Raimond vlonjati

    E rrezaton qe eshte vajze e zgjuar nga menyra si arsyeton, Urime urime ! Suksese ne pune dhe ne jete ! Meso aty dhe me vone hajde ne Shqiperi te behesh politikane dhe drejtuese , se per te rinj si ty ka me te vertete nevoje Shqiperia

    1. M
     Muhameti

     Ju iroj nga zemera suksese ne karieren tuaj dhe i lutem zotit qe shume nga ju te rrinjte Te ndihmoni shqitaret dhe me vone te jeni pjese e politiles ne shaiperi

     Lini një Përgjigje

     11:20 Sociale 7 komente

     09:15 Sociale

     21:00 Sociale 5 komente

     17:56 Sociale 19 komente

     15:25 Sociale 20 komente

     09:46 Sociale 7 komente

     11:10 Sociale 20 komente

     10:27 Sociale 27 komente

     14:26 Sociale 1 koment

     21:20 Sociale

     Më të lexuarat

     20:50 Sociale 7 komente

     13:10 Kronika 25 komente

     13:37 Politika 75 komente

     17:00 Politika 14 komente

     18:10 Politika 13 komente

     12:36 Kronika 8 komente

     Blog Tema

     09:34 Blog

     20:54 Blog

     20:30 Blog 1 koment