Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-28 09:19:12Sociale TEMA

10 Komente

 1. a
  accidentally_genius

  te shkuara e dashur.te lumte qe e falenderon zotin qe e ke mundur semundjen e keqe,, asgje nuk behet pa vullnetin e zotit.jam sh i sigurte qe akoma me i lumtur per sherimin tuaj eshte babai juaj i shtrenjte nje njeri i njohur dhe i dashur per sportdashesit shqiptar. une jam prind vete dhe e ndiej ca lot gezimi mund te kete babai juaj per sherimin tuaj. zoti qofte me ju, e kurre mos paci me probleme te tilla.( mos harro, plot njerez jane lutur per ju qe ta kaloni me sukses ate sfide te tmerrshme. qofshi te lumtur familjarisht, respekte vajze e nderuar

  1. L
   Linda

   Jam shume e lumtur PER TU DHE FAMILJEN TENDE. Te uroj jete te gjate dhe te lumtur dhe qofsh gjithmone bukur. (Banore e lagjes ku jeton familja jote)

   1. z
    zalli

    Zoti e Bekoft kete Vajze,shendet e jete te kete ,pambarim

    1. L
     Lili kampionja e dikurshme e Shahut.

     Zoti të fali Bukuroshe se fëmija është një Ëngjëll.Babai yt si ka bërë keq as një mize kështu që e meritonte këtë Mirësi.Qofsh gjithmonë e lumtur Zemër!

     1. M
      Merita

      Nuk ju njof.Por miresia e fjaleve tuaj tregon shume.Qofsh perhere e shendetshme e lumtur dhe suksese ne jete ,se bashku me familjen .

      1. A
       Ateist

       Po të ishte aq i mirë Zoti , nuk të linte të sëmureshe fare .

      2. D
       Deda...

       Thjesht: ju lumtë, jeni shembull dhe për të tjerët... Mendoj se një nga menyrat per t'u sheruar nga kanceri, është clirimi psikologjik nga kthetrat e parase dhe drejtimi i fytyrës drejt Zotit...

       1. F
        Familja Zeneli nga Shkodra

        Urime moj sokoleshe. Na gzove pa mase. Kena qene te gjith me ty dhe personalisht zemra me ndjente veç mire. Uroj gjith faniljen tuaj. Pavaresisht se nuk kam njohje me prinderit, te pakten Defrimin e njohin te gjithe si nje gazetar me vlera, e kontribute te medha si gazetar e analist i sportit. Luna, per nga mosha jam gjyshi jot. Kaq i kam mbesat. Te kam edhe ty mbese. Ne se je beqare, besoj nuk ma merr per keq, vazhdo me optimizem si ke ba deri sot, mos u perkul, te gjith jemi me ty. Ne kerkojme nga ti te na gzosh tue na gjete nje shok jete te mire siç je ti vet, te na sjellesh ne jete nipa a mbesa dhe beso se do gzohemi siç gzohet familja e juaj e nderueme. Te perqafojme shume.

        1. y
         yzberishti

         bravo qe i lutesh allahut ,,,,mir eshte te shkosh dhe ne xhami ,,,,gezuar dhe muajin e ramazanit ,,,,,allau te dhente shendet ......

         1. A
          Arzt

          Fuqia e lutjeve, jo mjekimet... Piçke te s'emes! Epo shkoni sherohuni neper xhami ose kisha! Popull koqe

          Lini një Përgjigje

          21:39 Sociale

          20:30 Sociale 50 komente

          18:18 Sociale 2 komente

          17:57 Sociale 28 komente

          15:36 Sociale

          09:13 Sociale 3 komente

          09:11 Sociale

          22:10 Sociale

          18:17 Sociale 13 komente

          16:23 Sociale

          Më të lexuarat

          01:10 Kulturë 11 komente

          10:23 Dossier 2 komente

          15:16 Politika 13 komente

          10:17 Kronika

          11:33 Bota 13 komente

          14:18 Politika 10 komente

          Blog Tema

          20:50 Blog

          11:20 Blog 8 komente

          18:08 Blog 3 komente