Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-09-12 18:36:00Sociale TEMA

19 Komente

 1. r
  robi

  Bobo nuk kam pare femer me te shpifur, hunderre shpifarake, hundpinoke e haremit erotiko naziskin te Jales don te jape mend per shkollat. Ik moj shore se le nam me kete video taman hundpinoke e leshitlikes.

  1. Z
   Zagali

   KJo palaço nuk ka mend per vete,kerkon t'u jaap te tjereve.Ik moj dreq beje shurren se i njome.

   1. a
    albi

    Ore mire qe Erises i thate cdo fjale ofenduese e cdo epitet degradues me delikatesen dhe klasin qe karakterizon meshkujt shqiptare... po Rakipit do ja thoni ndonje fjale qe nuk e ndertoi shkollen apo pune e madhe? Apo eshte George Clooney ky Rakipi i PS, jo si ajo pinokja e Likes? Milet idiot....

   2. G
    GEZUAR BAFTJAR

    Pune karakurvash

    1. G
     GEZUAR BAFTJAR

     Pune karakurvash

     1. G
      GEZUAR BAFTJAR

      Pune karakurvash

      1. G
       GEZUAR BAFTJAR

       Pune karakurvash

       1. K
        Kujtimi

        Dashnorja e Ilir Metes e viteve 2005. Pysni Haxhinaston. Monika e rrahu nje here. Jo se shkonte me Meten po se Meta i jepte dhurata

        1. N
         Nuk ka me të madh nga populli

         O Kujto, je i madh. Per zotin, nuk të njoh, por e meriton nje kafe me nji dopjo wiski te kafja e lagjes. Mund ta pimë edhe atje ku e pi Ilir Meta, dhe të bejme ha ha, ... ha ha ... ha ha, per tangerllik. ????????????

        2. s
         specialisti

         Te dashur komentues keto lloj femra mos i fyeni me etiketimet kurve apo karakurve,pasi ato te shkretat jane thjeshte Pithdhenese

         1. A
          Anisa

          ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

         2. T
          Tomi

          Kurke e karakurve kjo po dhe ai mender raqiip rakip suli me 7 klase shkolle eshte.

          1. D
           Drejtësia

           Baxhell si Mona

           1. H
            HAJDUTETIA

            Kjo peliveska ka vjedhur sa ka mundur. Eshte strehuese e pronave te ciftit Meta. Te mbetet politika ne gojen e saj eshte te vjellesh nga qafa. Race e ndyre, si politika. Femer pa pike lezeti, jane bere si burra. Keto nuk besohen as per te pastruar tualetet, jo me ti fusesh nuse ne shtepi. Burra budallenj. Sa pa tru qe jane keto lloj femrash, nuk e kuptojne se nuk ka nevoje kush per trurin e tyre. Sa mjerane qe jane.

            1. E
             Eni

             Kjo ja pa hajrin cdo pushtetit...o Erise po te hesh ti e Brisi opozite Edi rri dhe 40 vjet.....

             1. A
              Anonim

              FEMER E SHPIFUR INJORANTE KOMPLET , IDJOTE E DI MIR ERISA PLEHRA CI BERI NJE MGA KURBINI NUK DOLI AS NGA ZYRA PLEHRA AMON MOS NA I NXIRRNI MO SE NA VJEN PER TE VJELL ME KETO BAXHELLA.

              1. P
               PLAZHISTI

               Femer mjerane. E te lesh fatet e vendit ne dore te ketyre qe spyesin per trupin e tyre. Dorezoni gjene e vjedhur pastaj ne te semes futuni nga keni dale, se nuk i duheni askujt. Shume femer e ulet. Une 1 sek sdo e mbaja. E shitur.

               1. c
                ce

                Amon kjo Erisa surratmalokja e leshelise , hundpinokja e shpifur e Agysh Habib Burgibes me hanxhar ne dore do jape mend per shkollat e bashkise. Ik moj hunderre se na e prishe humorin nuk kam pare akoma femer me shpifarakja. Kjo hundpinokja Erisa po te marre pjese ne Mis bota me siguri fiton cmimin mis hundpinokja surratmalokja e botes.

                1. c
                 ce

                 Amon kjo Erisa surratmalokja e leshelise , hundpinokja e shpifur e Agysh Habib Burgibes me hanxhar ne dore do jape mend per shkollat e bashkise. Ik moj hunderre se na e prishe humorin nuk kam pare akoma femer me shpifarakja. Kjo hundpinokja Erisa po te marre pjese ne Mis bota me siguri fiton cmimin mis hundpinokja surratmalokja e botes.

                 Lini një Përgjigje

                 17:44 Sociale 96 komente

                 17:33 Sociale

                 16:06 Sociale 3 komente

                 14:33 Sociale

                 14:04 Sociale 1 koment

                 13:23 Sociale

                 13:05 Sociale 14 komente

                 12:58 Sociale 3 komente

                 11:44 Sociale 39 komente

                 10:00 Sociale 1 koment

                 Më të lexuarat

                 01:10 Kulturë 11 komente

                 10:23 Dossier 2 komente

                 15:16 Politika 13 komente

                 10:17 Kronika

                 11:33 Bota 13 komente

                 14:18 Politika 10 komente

                 Blog Tema

                 20:50 Blog

                 11:20 Blog 8 komente

                 18:08 Blog 3 komente