Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-26 11:49:28Sociale TEMA

24 Komente

 1. P
  Plaku

  Prekse! Respekte per cdokende qe ka kontribuar per kthimin me atdhe te zonjes. Une lutem per ty zyshe!

  1. E
   Eri

   Sherim te shpejte zysha, uroj t'ia dalesh me sukses!

   1. C
    Cubel Breca

    E sheroft zoti. Si gjithmonë shqiptaret në ditë të vështira bëhen bashkë.

    1. T
     TIRONA

     Sherim dhe zemer te forte!

     1. R
      Realisti

      Të kesh jetën e gjatë zonjë e nderuar. Veçse respekte!

      1. Z
       Zoti eshte nje.

       Sherim te shpejte Zysha. Kalofsh nje jete te lumtur me djalin. Bekuar qofshin ata qe te kane ndihmuar. Zoti jua shperblefte me te mira.

       1. Perlat Spahiu

        Zoti te ndihmofte zonje e nderuar ,kthimi ne Vloren tende te dashur te ndihmofte ne sherim tua.

        1. A
         Artan

         Respekt per te gjithe ata qe kane ndihmuar. Rrofshin shqiptaret!

         1. A
          Aron

          Sherim te shpejte. Keshtu duhet te solidarizohen e te bashkepunojne cdo here shqipetaret per te ndihmuar njeri-tjetrin.

          1. S
           Soti

           Sherim te shpejte dhe respekte per dhuruesit. Shteti ka braktisur qytetaret. Fondet dhe te mirat publike i vjedhin vete. Qytetaret jane ne meshire te fatit dhe te bamiresive.

           1. N
            Nga Shkodra

            Ky eshte shteti palaço qe na ndertoi grupi nongrata. Vetem shpenzimet javore te Shkerdhenit e mantenutes se tij shkojne 15 mije euro., nje ore dore e Fevzi Mutit kushton 25.000 euro. Por ne shqiptaret jemi me te pasur. me te mire e me te forte se keta hora. Sado te perpiqen keta felliqesira te sundojne kete popull ne do mbijetojme, ky popull u ka mbijetuar te gjitha pushtimeve dhe ja ku jemi, po mbijetojme. Ina do sherohet, ina do beje te pamunduren pasi ka me vehte urimin dhe perkrahjen e te gjith shqiptareve te ndershem, humane dhe Ina e meriton te jetoje. Ina qendro edhe per hatrin tone, se mendjen e kemi tek ti.

            1. V
             Vdekje Berisheve

             Bravo !! Shume sakte nga Shkodra

             1. G
              Gabriel

              Po Ramsi që lëviz me avion privat!

            2. N
             Nevrus

             Qofte e shkuar zysha , zoti te dhente jete te gjate per djalin , familjen e shoqerine . Nje falenderim shkon per qytetarine Vlonjate qe si gjithmone dijne te behen bashke me keshtu rastesh , urime zonje e shkuar qofte .

             1. M
              Manastiri

              Zoti te ndimofte sherim te shpejte dhe vullnet

              1. X
               Xhejmsi

               Ne Shqiptaret jemi popull i çuditshem ne 50% jemi shume te mire po me te miret ne bote dhe 50% tjeter jane shume te keqij po me te liqte ne bote nqs do arrije qe pjese e mire te kaloje 60% atehere ky vend i bekuar do behet dhe i jetushem . Kam frike se ketu po ikin nga 50% i mire dhe ne te liqte po shkojme mbi60% . Dhe po behemi si fqinjet qe jane nga 80% te liq.

               1. N
                Noc Rroku

                Ke të drejtë !!!! se fqinjët e kanë pushtuar dhe shkatërruar këtë vënd....Sa për Fisnikërinë e Shqiptarit , nuk ka montër që ta shuajë dhe rasti e tregon. Uroj që ZYSHA të Shërohet sa më parë. Një flm për dhuruesit që tregojnë kush jemi !!!!

               2. A
                Alniku

                Zoti ju dhëntë forcë dhe shërim të shpejtë ???? Atyre që e bënë të mundur kthimin e zyshës ja shpërbleftë ZOTI

                1. U
                 Ushtari.

                 Respekt per te gjithe ata qe kane kontribuar e kete rast.Gjithashtu respekt te vecante per Inen si dhe per te gjithe mesueset e mesuesit ne vendin tone.Edhe nje here reslekt e sherim te shpejte Ina.

                 1. V
                  Vlora vlora

                  Respekt per popullin fisnik dhe bujar qe ka dhene dhe jep gjithmone ne te tille raste.

                  1. L
                   Ladi,

                   ❤❤❤❤❤❤...për solidaritetin e shqiptarëve ,për dashurinë e dhemshurinë e tyre që bën të mundur realizimin e dëshirës së mësueses së nderuar ,kjo është zemra e vërtetë e shqiptarëve,me shpresën e madhe se do të bëheni më mirë shumë e nderuara dhe e respektuara mësuese Ina.

                   1. L
                    Ladi

                    ❤❤❤❤❤...respekt pafund për popullin tim dhurues me zemër të madhe,këta janë shqiptarët,jo qeveritarët që ju lanë. Shërim të shpejtë e nderuara dhe shumë e respektuara mësuese Ina.

                    1. G
                     Gjergji

                     Zysh uroj të bëhesh mirë!!!

                     1. D
                      Drita dielli

                      Zoti ta lehtesofte dhimbjen,dhuruesve nje falenderim te madh

                      Lini një Përgjigje

                      10:40 Sociale 27 komente

                      10:39 Sociale

                      22:30 Sociale 16 komente

                      18:40 Sociale 16 komente

                      18:35 Sociale 2 komente

                      09:25 Sociale 25 komente

                      22:40 Sociale

                      22:25 Sociale 18 komente

                      21:20 Sociale 1 koment

                      21:10 Sociale 1 koment

                      Më të lexuarat

                      13:57 Sociale 19 komente

                      09:35 Politika 48 komente

                      13:30 Politika 44 komente

                      09:22 Politika 7 komente

                      09:15 Kronika 21 komente

                      10:25 Politika 5 komente

                      Blog Tema

                      21:47 Blog

                      20:47 Blog

                      11:15 Blog