Te fundit

14:40

14:32

14:30

14:21

14:10

14:00

13:54

13:49

2023-09-30 11:04:13Sport TEMA

8 Komente

  1. e
   e mori shtesen e rroges deputet pistoleta

   turkesha ka shku ne vendin e gomereve dhe te gjelit detit deputet qe rritjen e rroges do ja jepte jetimores....

   1. q
    qamili11

    mos e kruaj me gomeret se e merr vesh mire,Ta fusin me rrote.... ballit e te lejne 6 buaj budalla.

   2. E
    EDD

    Naj linjë e tkuqes Turqi - Elbason-Peqin.Bravo Shkumbi,pas binjakëzimit më Lacion po ecën para

     1. M
      Marshallah

      Ilknuri hetlemi ali dhe ja, jemi ketu ne arabi.

      1. P
       Pipi

       Iku Peqini në kategorinë e tretë tani.

       1. T
        TATOO

        Kjo qenka flet gazete mer lal. E shkrujtme nga te gjitha anet

        Lini një Përgjigje

        19:51 Sport

        18:46 Sport

        18:16 Sport

        17:48 Sport 1 koment

        17:12 Sport

        15:54 Sport

        14:29 Sport

        13:49 Sport 1 koment

        13:19 Sport 1 koment

        12:59 Sport

        Më të lexuarat

        20:10 Rajoni 4 komente

        10:09 Bota

        15:49 Politika 51 komente

        20:01 Sociale 18 komente

        18:11 Politika 55 komente

        22:40 Sport 1 koment

        Blog Tema

        19:27 Blog 8 komente

        18:00 Blog 6 komente

        16:41 Blog 4 komente