Te fundit

09:02

09:01

08:51

08:31

08:22

08:15

08:01

23:21

2023-12-08 19:01:55Sport TEMA

3 Komente

 1. ?
  ???

  A jeni ne vete ju apo jo?

  1. L
   Liku - Kush me shan per debat nuk ia mban

   Ha ha ha ha ..... Misioni i vetem i Shqiperise ne Europian eshte : TE PERPIQET TE RUAJE NDERIN DHE TE MOS PESOJE GOLEADA. Po u mundem deri ne 3-0 ne cdo takim do jete fitore per ne. Aq takat kemi , skuader modeste jemi.

   Lini një Përgjigje

   18:50 Sport

   17:01 Sport 1 koment

   16:27 Sport 3 komente

   16:01 Sport

   15:13 Sport

   14:52 Sport

   13:20 Sport 1 koment

   11:15 Sport

   22:00 Sport

   19:09 Sport

   Më të lexuarat

   11:29 Ekonomia 30 komente

   10:16 Politika 22 komente

   11:13 Kronika 8 komente

   11:59 Dossier

   20:00 Rajoni 78 komente

   09:18 Bota

   Blog Tema

   21:10 Blog

   17:08 Blog

   09:19 Blog