Te fundit

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

14:10

14:02

13:59

2023-05-12 18:25:10Sport TEMA

1 Komente

 1. E
  Erdogan do fitoje!

  Gelbazat sorosiane e globaliste duan ta rrezojne me cdo kusht qendrestarin e vetem ndaj perversave perendimore Erdogan qe qendron per familjen dhe jo perverset seksuale. Kane blere opoziten dhe ate qe nuk e arriten me puc kerkojne ta bejne me manipulim sondazhes votash e propagande. Turkey's Interior Minister Suleyman Soylu (of Erdogan's Justice and Development Party/AKP) on Friday charged that the United States is meddling in the country's elections, set to take place Sunday. Si Kimetja ne Shqiperi.

  Lini një Përgjigje

  18:02 Sport

  16:31 Sport

  12:34 Sport

  12:33 Sport

  10:08 Sport

  19:10 Sport

  13:43 Sport

  09:57 Sport

  22:58 Sport

  19:02 Sport

  Më të lexuarat

  12:04 Sociale 16 komente

  20:50 Sociale 6 komente

  09:05 Kronika 1 koment

  17:00 Politika 14 komente

  10:18 Rajoni 10 komente

  18:10 Politika 12 komente

  Blog Tema

  12:18 Blog 1 koment

  11:41 Blog 1 koment

  09:34 Blog 1 koment