Te fundit

21:20

21:10

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

2024-02-19 12:07:35Sport TEMA

1 Komente

 1. P
  Patrik France

  Bujar Pregja ka qene dhe eshte kamikazi dhe sahan lepires i federates jo vetem tani por edhe kur flamurtari ka qene ne superiore.keta i terbon fanela e flamurtarit..prandaj sillen keshtu.kur federata ka rene ne dore te injoranteve cfare mund te presesh..zoti e ndihmofte fc.flamurtarin

  Lini një Përgjigje

  12:02 Sport

  10:25 Sport

  14:39 Sport

  13:20 Sport

  12:40 Sport

  22:40 Sport

  19:08 Sport

  18:51 Sport 5 komente

  18:00 Sport

  17:00 Sport 5 komente

  Më të lexuarat

  22:10 Kronika 1 koment

  11:04 Blog 80 komente

  09:19 Kronika 3 komente

  09:10 Kronika 7 komente

  17:02 Ekonomia 21 komente

  10:12 Politika 30 komente

  Blog Tema

  18:59 Blog 2 komente

  17:48 Blog 2 komente

  12:05 Blog 9 komente