Te fundit

22:56

22:40

22:29

22:22

22:11

22:00

21:50

21:40

2022-09-20 12:45:18Sport TEMA

3 Komente

 1. Roberto

  Mos u merrni me llafe mungon ky apo ai por ulni koken luftoni deri ne minuten e fundit dhe fitoni ndeshjen sepse kjo eshte vendimtare qe ngre moralin e ekipit tone. Suksese.

  1. F
   Fryini kosit njeqind fish

   Gracka e re we Po I ngrihet Shqiperise! Beni kujdes! Jane te zgjuar, Jane Cifut!

   1. K
    Kuq e zi

    Po filluam te numerojme kush mungon nga skuadra e tyre, jemi dhjere pa filluar ndeshja akoma. Pak rendesi ka kush do luaje per ata. Rendesi ka te luajne mire dhe te fitojme. Gjithnje me inferioritet shkojme ne ndeshje. Mentalitet cobanesh.

    Lini një Përgjigje

    12:27 Sport 1 koment

    22:00 Sport 1 koment

    19:47 Sport 2 komente

    19:27 Sport 4 komente

    19:07 Sport

    18:30 Sport

    17:08 Sport

    16:03 Sport

    15:52 Sport

    14:46 Sport 1 koment

    Më të lexuarat

    12:56 Politika 36 komente

    10:00 Politika 22 komente

    12:47 Politika 26 komente

    18:31 Politika 20 komente

    18:58 Politika 4 komente

    17:20 Kulturë 9 komente

    Blog Tema

    20:58 Blog

    19:40 Blog 1 koment

    19:15 Blog 1 koment