Te fundit

11:05

11:04

10:57

10:55

10:46

10:43

10:40

10:37

2024-02-19 13:03:30Sport TEMA

3 Komente

 1. X
  XXXL

  Po boll ore me nje cop jevg. Keni 3 vjet qe beni telenovela me vellajin e majmunit, por ne fakt majmunin e ofedojme qe po e e krahasojme me Mbapen.

  1. T
   Tifoso

   Ore mik cke qe shkruan te tilla plehra?Eshte nje super as dhe nje prind sa per dijeni e ka te bardhe te emen,por kjo ska rendesi edhe po te ishte ndryshe.Ka fituar nje boteror dhe ka humbur nhe tjeter me penallti ne nje finale qe ka shenuar nje triplet.Nje futbollist kur fiton nje trofe madhor si te thuash ndjehet i plotesuar dhe ky ne moshe fare te re eshte i tille.Ka shenuar ne dy finale boterori dhe ka rekordin qe askush nuk e ka shenuar tre te tille ne nje finale bote.Shume futbolliste te shquar me nje karriere te gjate e enderrojne nje pjesemarje ne boteror edhe pa trofe jo me ta fitosh ate dhe te luash dy te tilla rrjesht si protagonist.Prandaj ke zgjedhur personin e gabuar per te zbrazur koken tende boshe si nje injorant futbolli.

  2. h
   hamshori

   Po vendos ti suratin e qelbur ta shikojme nje here ....mbase shkoj te dhjes ....ose te shkerdhej motren tende ...

   Lini një Përgjigje

   12:07 Sport 1 koment

   12:02 Sport

   10:25 Sport

   14:39 Sport

   13:20 Sport

   12:40 Sport

   22:40 Sport

   19:08 Sport

   18:51 Sport 5 komente

   18:00 Sport

   Më të lexuarat

   11:52 Bota 13 komente

   18:59 Politika 54 komente

   12:03 Politika 17 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   17:55 Sociale 30 komente

   13:42 Politika 17 komente

   Blog Tema

   11:04 Blog

   10:15 Blog 1 koment

   15:30 Blog 6 komente