Te fundit

16:41

16:34

16:23

16:15

16:06

16:01

15:55

15:38

2023-12-08 16:27:27Sport TEMA

3 Komente

 1. t
  tetovari2

  Çfar katastrofë njeriu paska në krye të FFK.S'paske fare kulturë komunikimi,paske qenë derdimen. Me siguri nuk ke të kryer as katër vjeçaren.Më mirë bën një punë të hajrit,mere sakicën e shko me pre dru!

  1. N
   NIKOLINI

   Po pse e shan pa lidhje o debil Tetove se ti "I mencuri dynjase" I Shkolluari!" Thua per Agim Ademin se paska vetem 4 klase.O MUT lexo pak per Kryetarin e Federates Kosoves para se te hash mut.Te fjitha qe ka thenë une nuk i heq asnje presje dhe i konsideroj te drejta.Ai vepron tamam si patriot dhe nuk i pengon aspak lojtaret te zgjedhin pavaresisht se e ka ne dore ta bente nje gje te tille.E pershendes Agimin dhe per djalin e tij te mrekullueshem Trim Ademi ose Kapital T yll i muzikes shqiptare

  2. a
   astrit

   Eshte ne frymen dhe interesin e lojtarit te zgjedhe me ke do luaj. Jane federatat e futbollin qe joshin lojtaret qe i duan. Keshtu fuksionon!

   Lini një Përgjigje

   16:01 Sport

   15:13 Sport

   14:52 Sport

   13:20 Sport 1 koment

   11:15 Sport

   22:00 Sport

   19:09 Sport

   17:54 Sport

   15:35 Sport

   15:15 Sport

   Më të lexuarat

   13:17 Politika 14 komente

   17:51 Bota

   18:50 Rajoni 1 koment

   11:38 Politika 4 komente

   18:16 Kulturë 1 koment

   19:47 Editorial 2 komente

   Blog Tema

   20:50 Blog 1 koment

   11:20 Blog 20 komente

   18:08 Blog 3 komente