Te fundit

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

2023-12-06 17:39:18Sport TEMA

3 Komente

 1. t
  tpc

  Kosove mos bej gabim te maresh kete person trainier. Shkoni dhe shikoni statistikat e ndeshjeve te tij me kombetaren tone per 6 vjet qe ishte trainier. Kemi pasur shume ndeshje ku nuk kemi gjuajtur nje here te vetme ne porten kundershtare dhe cdo gjuajtje e kundershtareve ne porten tone ishte gol. Mos i harxhoni parate kot me kete trainier medioker.

  1. L
   Liku - Kush me shan per debat nuk ia mban

   Patjeter qe Shqiperia do beje befasi ne europian. Do te pesoje goleada rekord per europianin , si edhe me ndonje skuader si Spanja do vendose rekord qe nuk do ta kaloje gjysemfushen e vet gjate gjithe ndeshjes.

   1. R
    Raimond Vlonjati

    Ja e parashikoi sterdobici Nastradomusit 7 muaj para se te filloj Europiani.

   Lini një Përgjigje

   17:21 Sport

   16:39 Sport

   16:13 Sport 1 koment

   16:05 Sport

   15:10 Sport

   13:45 Sport 12 komente

   13:14 Sport 3 komente

   12:45 Sport 3 komente

   11:42 Sport 14 komente

   11:22 Sport 12 komente

   Më të lexuarat

   22:10 Kronika 1 koment

   11:04 Blog 80 komente

   09:19 Kronika 3 komente

   09:10 Kronika 7 komente

   17:02 Ekonomia 21 komente

   10:12 Politika 30 komente

   Blog Tema

   18:59 Blog 2 komente

   17:48 Blog 2 komente

   12:05 Blog 9 komente