Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-24 10:24:57Sport TEMA

10 Komente

 1. T
  Treni

  Edhe po të ma shtronin me flori, nuk do shkoja te këto vende leshi. Ç'i do lekët e luksin kur nuk ke as të drejtë t'i përdorësh fundja.

  1. t
   tifozi

   Treni-kjo biba leket i ben me ate veglen ne mes te kembeve, prandaj eshte martuar me jevgjitin.

  2. A
   Anti islam

   Po pse c'kujtove ti , geuaja e futbollistit , na qenka nje lloj si Anglia dhe vendet islame , qe jane 1000 vjet mbrapa Evropes ? Le te kene pare sa te duan , nuk i le feja e shemtuar e tyre , te bejne nje jete normale . Prandaj , edhe ketu ne Evrope , islamiket e kane te pa mundur te integrohen . Dashke te shkosh ne pishine ti ...atje gruaja nuk kalon dot pragun e shtepise e pa shoqeruar nga nje mashkull , qofte ky edhe i biri mbi 7-8 vjec . Ne vendet islame , jeta e gruas eshte nje sketere , eshte nje burg i perjetshem .

   1. E
    Elda

    Femija po u trajtua keq qe ne femijeri nga prinderit,dihet qe nuk do jete normal.Do ti manifestos me vone te gjitha.

    1. E
     Elda

     Femija po u trajtua keq qe ne femijeri nga prinderit,dihet qe nuk do jete normal.Do ti manifestos me vone te gjitha.

     1. B
      Berti

      Pi shurren e sheikut tani se mbase e ndihmon karieren e burrit o plehra qe falni rinine tuaj per parate e shurranjoseve.

      1. B
       Beqiri

       Shume gjyhna..Ai koqja duhet te kishte ardhur ,te firmoste dhe te luante per Egnatian e RRogozhines.Ketu ne Rogozhine ajo do te bente jete me mire se ne Angli.

      2. P
       Pet.

       Cdo shtet ben ligjet si i do vete, te pelqejne ose jo. Duhej te ishe informuar para se te shkoje aty , injoranca nuk eshte justifikim (meqe u informove para se te shkoje ne pishine).

       1. D
        Drejtesisht e pa hile

        Po jo , more Pet , nuk eshte problemi aty , sigurisht qe çdo shtet ben ligjet si do vete . Por ne keto vende , nuk bejne ligje fare , keto drejtohen nga ligjet e nje libri idiotesh , shkruar 1500 vjet me pare , e qe quhet Kuran . Une , per njohuri , e kam lexuar kete liber dhe po te betohem , qe nuk ka liber me kontradiktor , me provokues e me te habitshem . Ne nje "sure" te tij , thote "kush vret nje njeri , ka vrare gjithe njerezimin" ( shume mire - thote lexuesi) , por disa faqe me tutje , shkruhet " kush nuk e beson kete fe , duhet te vdese , duhet t'i pritet koka me hanxhar , qe te dale gjaku si burrimi" . Tani , si t'a kuptojme kete liber gjoja " te shenjte" ? Une dhashe nje shembull , por Kurani eshte i mbushur i gjithi me marrezira pa fund , ku mbreteron vrasja , vdekja , gjaku . Dhe ky liber i tille , i shkruar para 15 shekujsh , sherben si kushtetute per vendet islame dhe te gjitha ligjet e rregullat ne keto vende , mbeshteten tek ky liber . Pra , nuk eshte problemi qe ligjet i bejne si duan vete keto shtete , problemi eshte qe ligjet e tyre jane shkruar para 1500 vjetesh . A mund te qeverisen keto shtete me ligje te tilla te shpifura ?

       2. a
        aleks

        miliarda te kem, nuk shkoj ne keto shtetet e arabise, jete koti, te mbyt kondicioneri, gjith diten brenda., por per keto putanat eshte vendi me i mire qe dua ti shof, se keto jane mesuar te rine pa breke, te fotografojne by**n 100 here ne dite, e te pinin dhe te deheshin si qente e rrugeve. nese do te denosh nje putane çoje te rrije ne arabi

        Lini një Përgjigje

        21:28 Sport

        20:20 Sport

        19:54 Sport

        17:06 Sport

        15:14 Sport

        14:04 Sport 1 koment

        13:04 Sport

        12:30 Sport

        12:16 Sport

        11:21 Sport

        Më të lexuarat

        13:57 Sociale 19 komente

        09:35 Politika 48 komente

        13:30 Politika 44 komente

        09:22 Politika 7 komente

        09:15 Kronika 21 komente

        10:25 Politika 5 komente

        Blog Tema

        21:47 Blog

        20:47 Blog

        11:15 Blog