Te fundit

22:56

22:40

22:29

22:22

22:11

22:00

21:50

21:40

2022-09-20 15:32:57Sport TEMA

2 Komente

 1. L
  Luli nga Maminasi

  Shume mire! Kjo eshte " dhurata" qe i kane bere qeverisjet 30 e ca vjeçare dhe FSHF-ja Shqiperise! Kane çuar futbolin ne Kukes, Peqin, Ballsh dhe ne provinca duke shkaterruar Dinamon e madhe, Kavajen e traditave, Vloren heroike, Gjirokastren e Brahos se madh Elbasanin , Korçen, Beratin, Fierin, Beratin etj. Sa mire do te ishte te mungonin njekohesisht ne Superiore Tirana, Partizani, Vllaznia!!!!

  1. MUSA

   TIRANA _VLLAZNIJA_DY KLUBET ELITARE NË HISTORINË E FUTBOLLIT SHQIPTAR 8

  Lini një Përgjigje

  15:02 Sport

  14:30 Sport 1 koment

  14:10 Sport 1 koment

  13:23 Sport 2 komente

  12:45 Sport 3 komente

  12:27 Sport 1 koment

  22:00 Sport 1 koment

  19:47 Sport 2 komente

  19:27 Sport 4 komente

  19:07 Sport

  Më të lexuarat

  12:56 Politika 36 komente

  10:00 Politika 22 komente

  12:47 Politika 26 komente

  18:31 Politika 20 komente

  18:58 Politika 4 komente

  17:20 Kulturë 9 komente

  Blog Tema

  20:58 Blog

  19:40 Blog 1 koment

  19:15 Blog 1 koment