Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-12-03 19:12:00Sport TEMA

9 Komente

 1. A
  ARSINO KOÇO

  UNË KAMË NJNDJENJË DO TË DALIM TË DYTËT .LOJËN E PARË ME ITALIN DO TA FITOJMË

  1. a
   anti25642654censurë

   në këtë mënyrë shkrimi nuk e kuptoj nëse gazetari e ja ka idenë se çdo të thotë numri i lartë i kuotimit??sa më i lartë të jetë numri aq më e ulët është mundësia e fitores!!çdo gjë mund të ndodhë në lojë,greqia fitoi kampionatin!dhe ajo afër numrit tonë ishte në atë kohë!!

   1. N
    Naul

    Çfare bastesh jane kote!

     1. a
      anti pordha

      Edhe ne sport je kopetent ti ore zhuls i rendomte ?? E mban mend ti se si e fitoj Greqia kampionatin Europian ??? Nuk ishe ne pidhin e jot eme atehere ?? Mire ishe atje , te qelloni e peshtynin rockat qe hante jot eme ne koke , prandaj ke dakle me te meta mendore ...nga goditjet e rockave ....yyyyyt bythqir lulishtesh

      1. E
       Ec aty ...

       Hahaha. Ideja del gjithsesi, por ke nje gabim gramatikor: - quhet "rroçka"... per mamin e Ceno shurres duhet me "rrrr..." te forte

       1. a
        anti25642654censurë

        o të qifsha robt,ke shumë të drejtë kur më kujton se si e fitoi gërku,frekuentues i tyt eti,por më duket se nuk të kujtohet aspak se si doli,ai kurvar i tyt eti,në ndeshjen e parë që bëri si fitues i KE!!harrove që ne, në atë kohë ishim më keq nuk bëhet,ja futëm në sumë 2-1?? ske faj ti,e kishe gojën me spermë!sapo kishe filluar punën atë mbrëmje!!

       2. B
        Bastexhiu i lumtur

        @anti..,ate ka thene dhe gazetari,qe numri i larte i kuotimit (koefiçienti) per skuadren tone,e ben ate te pamundur te fitoje. Thënë shkurt,për shoqëritë e basteve,ne jemi skuadra më e dobët jo vetëm brenda grupit por në gjith pjesmarrsit. Llogarite ti te fitoje Shqiperia si Greqia ne 2004-en,bastaxhijte më ‘idjotë’,ndonjë femer qe s’mer vesh nga futbolli dhe ndonje tifoz i çmendur,nëse parashikojne Shqiperine ne bastet e tyre,fitojnë miliona. Dhe unë jam tifoz ‘i çmendur’,ku vendos fitoren e Shqiperise ndaj Italise ne ndeshjen e pare dhe me koefiçientin 7,5,marr një dorë të mirë. Njëkohësisht,parashikoj dhe barazimin me Kroacine dhe kalimin e grupit. Ngadale,ngadale ,se oreksi vjen duke ngrënë. T’a fillojmë me Italinë njëher. Vetëm se kam një frikë,ishalla nuk bëhet ndonje “pazar” me Melonin për t’a shit ndeshjen…!!! hahahaha….!

        1. a
         anti25642654censurë

         lali shkruajta për mënyrën si e ka shkruajtur!!një shkrim i tillë,i shkruar në mënyrë të tillë,është për ata që njohin mënyrën si veprojnë kompanitë e basteve,por jo për të gjithë!për një që nuk e kupton,kujton të kundërtën!! kampionatin e kaluar,ku morëm pjesë,disa shok,të huaj,më thanë të merrja pjesë në një lloto!normalisht nuk më pëlqejnë llotot,por meqënse ne merrnim pjesë,i shkruajta gjithë rrezultatet e eleminatoreve 5-0 për ne!!ata filluan të talleshin dhe të thoshin "është e pamunur"!e di i thashë,por mua më pëlqen kështu!në fund,me fitoren ndaj rumanisë,kisha fituar diçka!dhe unë si ti kënaqem nëse do të bëjmë ndonjë gol me këto skuadra që kemi,por po fituam me dnonjërën!?atëherë zëre se kemi fituar kampionatin!!me pas fatin e gërkur vite më parë!?do të ishte njëlloj sikur të fitonim llotarinë me 100 numra duke zgjedhur 99,dhe të gjithë në renditjen e saktë!!

        Lini një Përgjigje

        18:02 Sport 1 koment

        16:11 Sport

        15:45 Sport

        14:16 Sport

        13:44 Sport 5 komente

        13:05 Sport 2 komente

        12:38 Sport

        12:06 Sport

        11:42 Sport

        11:21 Sport

        Më të lexuarat

        09:20 Politika 10 komente

        10:03 Sport 34 komente

        11:59 Sociale 47 komente

        09:14 Politika 4 komente

        17:05 Politika 10 komente

        19:19 Politika

        Blog Tema

        19:00 Blog

        14:30 Blog 13 komente

        19:44 Blog 7 komente