Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-04 21:26:40Sport TEMA

3 Komente

 1. L
  Liku - Kush me shan per debat nuk ia mban

  E bete futbollin kompjuterik. Me mire krijoni skuadra me robote qe te luajne dhe programojini qe te mos e prekin topin kurre me dore , te mos dalin kurre ne pozicion jashte loje , te mos shkaktojne kurre faulle dhe hajt te shohim futboll pastaj. Po i humbet bukuria futbollit me kete lloj teknologjie. Ne fund te fundit edhe gabimet e arbitrave pjese e lojes jane , te kene edhe tifozet perse te debatojne pas ndeshjes.

  1. P
   Pirdhi n'te

   C'do te na shikojne site dhe c'do te na degjojne veshet ne Euro 24 ne Gjermani, ka mundesi qe deri ne qershor futbollistet do te jene zevendesuar me rrobote dhe sporti me popullor ne Bote do te komandohet nga Silicon Valley ne Kaliforni.

   1. X
    Xhezo Smokthina

    Ore, jeni në vete apo jo? Vërtetë nuk e keni të qartë se nuk bëhet fjalë për ndryshim rregullash të lojës, por vetëm për saktësim vendimesh, të cilat kurrë nuk mund t'i vërej syri i arbitrave dhe për pasojë do të ishin të padrejta? Për të dhënë një shëmbull, normal ju duket ju bërja me dorë e golit nga Maradona, gje që solli fitoren e padrejtë të Argjentinës në ndeshjen me Anglinë dhe pas kësaj fitore ajo kaloi në finale ku fitoj kupën e botës? Nuk ka gjë më e mirë për të shmangur gabimet njerëzore se teknologjia elektronike. Ndaj është më mirë të heshtni sesa të nxirrni nga goja budallallëqet që thoni.

    Lini një Përgjigje

    17:43 Sport 2 komente

    17:11 Sport 5 komente

    16:53 Sport 1 koment

    15:50 Sport 5 komente

    15:17 Sport

    14:49 Sport 1 koment

    13:57 Sport 1 koment

    13:51 Sport 4 komente

    10:17 Sport 5 komente

    10:11 Sport 2 komente

    Më të lexuarat

    09:14 Blog 17 komente

    10:06 Dossier 15 komente

    09:10 Politika 9 komente

    11:02 Bota 11 komente

    09:39 Politika 11 komente

    09:30 Politika 13 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog 2 komente

    17:29 Blog 15 komente

    16:36 Blog 6 komente