Te fundit

19:00

18:49

18:39

18:38

18:32

18:23

18:12

18:02

2023-12-02 20:20:32Sport TEMA

4 Komente

 1. G
  Gjeli

  C eshte ky grup ferri, vajti ne europian te shterngoi bythen kombetareja pse me ke do te luaj ajo me cerrikun me memaliajn. Kush jane keta gazetare qe kane vene kete titull duhen inkurajuar te fitojne me italine pa tjeter ose me mire te mos kuslifikoheshin fare. Atje eshte Europian

  1. D
   Demokrati idealist

   Po morën ndonjë barazim në grupin e ferrit janë të parët,por që unë besoj se do kenë vetëm humbje.Le të presim dhe të shohim.

   1. B
    Bruno

    Shqipëria do jet një pengesë për të gjitha ekipet se kemi çuna me gjak që luajnë sa do emër të ken ato në kemi guximin ti sfidojmë ato kushdo qofshin çunat do luajmë ,me shpirt aty do japin më të mirën

    1. A
     Andi

     Nuk është grupi i ferrit,por është grupi më i bukur i mundëshëm për Shqipërin,pasi bën reklamën më të bukur mes bigëve të futbollit botëror.

     Lini një Përgjigje

     20:12 Sport

     20:02 Sport

     19:49 Sport

     19:36 Sport 7 komente

     19:10 Sport

     18:43 Sport 27 komente

     17:35 Sport

     15:22 Sport 2 komente

     14:10 Sport 3 komente

     13:36 Sport

     Më të lexuarat

     12:02 Politika 12 komente

     10:05 Blog 44 komente

     11:32 Politika 9 komente

     09:19 Politika 17 komente

     13:15 Bota 17 komente

     11:52 Politika 25 komente

     Blog Tema

     17:11 Blog 1 koment

     10:05 Blog 44 komente

     21:00 Blog 6 komente