Te fundit

19:40

19:30

19:19

19:09

19:00

18:49

18:39

18:38

2023-12-06 11:42:26Sport TEMA

14 Komente

 1. x
  xhoxhi

  Po lexoj çdo ditë marëzira për futbollin për skuadrën tonë.Dëshira jonë është të luajmë mirë të tregojmë se dimë futboll për fitore as mos mendoni.Nuk do fitojë asnjë ndeshje sepse Spanja,Portugalia dhe Kroacia nuk janë Shqipëri.Dalja në grup nuk ishte kushedi ndonjë suskses i madh me disa skuadra koti.Që tani mendohet ku do flenë,çfarë do hanë etj etj pra përveç ca milionave që do harxhohen nuk do shohim asgjë.Pasi të mbarojë europiani do bindemi për këtë...

  1. c
   cikalleshi

   Portugaline nuk e kemi ne grup.. Tashme shpenzimet po behen nga leket qe u grumbulluan nga dalja ne vendin e pare ne ate grupin medemek koti qe thoni ju. Pjesemarja ne Europian eshte arketim te ardhurash gjithashtu. Italia fitoi nga albitrimi me Ukrainen. Gjej nje argument te tille nese e rrahim Italine. Fitore Shqiperi!

   1. T
    Taulant

    Ekipet e medha emrin kane . Italia u kualifikua me ndihmen e arbitrit . Me pak fat ekipi e kalon fazen e pare te turneut.

    1. p
     patrioti

     ky Xhoxhi eshte ndonje fans i Luizit se me futboll spaska lidhje hic

   2. H
    Humoristi i pa pabotuar

    Pazaret i ka bere Duka i krimit,thote gjyshi!!(

    1. l
     lani

     e vertet njeriu me i korruptuar i futbollit boteror

    2. R
     Rin

     Me keto budallalleqe pa vlere do merreni deri ne qershor sa te filloje europiani dhe te kthehen menjehere mbrapsht. Nuk ka ndonje vend tjeter qe merret me keto kotesira sesi eshte hoteli e moteli.

     1. F
      Financjeri

      Prone e hajdutve politikanve shqiptare,eshte me siguri matematikore.

      1. V
       Vl

       O komenter meso nje her ka ne grup shqiperia pastaj mendo keq

       1. N
        Nari

        Pse e ke kete deshiren per ta percmuar ekipin tone kombetar te futbollit o xhoxhi !! Ne europianin e 2016 ne France,ne ishim me skuadra shume te forta si Franca e Zvicra dhe u paraqitem denjesisht,duke zhvilluar ndeshje shume te bukura dhe te mos harojme qe ekipi qe kemi ne kete europian,eshte pa diskutim me i mire se ai i europianit te vitit 2016

        1. A
         A

         Aq i mire eshte sa barazoi me Moldavine dhe me Ishujt Faroe ne fushe te vet.

        2. I
         I Duruari.

         Korigjim: Portugalia nuk është në grupin tonë o Xhoxhi; êshtë Italia (Spanja, Italia, Kroacia dhe Albania) Suksese djemve tanë!

         1. T
          Tifozi kuq e zi

          Ishim skuadra me bukur ne Europe,para ndeshjeve me Moldavine e Ishujt Faroe.

          1. T
           Tifozi plak

           Deri ne qershor ka kohe .E mira eshte qe te merreni me hallet e tuaja e e merakosuni per kombetaren kur ti vije siraja , ne 15 qershor 2024 ne ora 9 te darkes.deri atehere inshallah djemte nuk demtohen , lodhen apo bien nga forma.Silvinho e zabaleta dine se c'bejne se kane luajtur per vite mes lojtareve e trainereve me te mire te botes sikur edhe gdhe te ishin dicka e meson kur ke luajtur 333 ndeshje per manchaster city e 58 per argjentinen tok me lionel messin.beni nje black out period e lereni stafin te punoje ne qetesi.

           Lini një Përgjigje

           11:22 Sport 12 komente

           10:08 Sport

           20:38 Sport

           18:22 Sport

           17:54 Sport 2 komente

           17:03 Sport 3 komente

           15:53 Sport

           15:26 Sport 16 komente

           14:55 Sport 6 komente

           14:30 Sport

           Më të lexuarat

           12:02 Politika 12 komente

           10:05 Blog 44 komente

           11:32 Politika 9 komente

           13:15 Bota 17 komente

           09:19 Politika 17 komente

           11:52 Politika 25 komente

           Blog Tema

           17:11 Blog 1 koment

           10:05 Blog 44 komente

           21:00 Blog 6 komente