Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-12-04 10:17:22Sport TEMA

5 Komente

 1. N
  Nje nga shenjat e permbysjes se botes

  BE bashke me Evropen kane kohe qe komandohen nga shoqata bamirese LGBTQ , po nuk mbetet pas as futbolli, shakaja gjysma e se vertetes. Ne Angli ne Premier League te gjithe kapitenet e ekipeve shiriritin e kane me ngjyrat e LGBTQ , prandaj edhe kjo qe ndodhi ne hedhjen e shortit nuk eshte rastesi as shaka, por realitet i zymte.

  1. ¿?

   Mos rreni kot tashti, ishte Edvin Rama qe po i binte me dore dhe kishte harruar mikrofonin hapur. Sala aty afer i thoshte :"Me shpejt, me shpejt", kurse Ilir Meta i tha :"Sa te vogel e paske".

   1. Z
    Zhzh

    O zot sa idiotë e debila ka ky vënd.

    1. ¿?

     Mos u merzit Zhzh, e ke kuptuar qe nuk je vetem dhe ke shoke plot.

   2. C
    Columbo

    Gjermania na la në grupin më të vështir., duke ditur që nuk mund të ecim më tutje.Grupin D, i ka dhënë një mundësi të gjitha ekipeve të shpresojn.

    Lini një Përgjigje

    10:11 Sport 2 komente

    09:39 Sport

    21:16 Sport

    19:12 Sport 9 komente

    18:02 Sport 1 koment

    16:11 Sport

    15:45 Sport

    14:16 Sport

    13:44 Sport 5 komente

    13:05 Sport 2 komente

    Më të lexuarat

    11:53 Blog 53 komente

    11:40 Sport 23 komente

    17:42 Politika 24 komente

    18:51 Politika 21 komente

    10:21 Kronika 7 komente

    10:28 Dossier 32 komente

    Blog Tema

    20:28 Blog 9 komente

    20:17 Blog 18 komente

    15:13 Blog 2 komente