Te fundit

22:57

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-12-04 21:47:35Sport TEMA

3 Komente

 1. L
  Liku - Kush me shan per debat nuk ia mban

  Me keto skuadra qe kemi ne grup , mire eshte te bejme nje miqesore me Brazilin ose Argjentinen. Jo per gje , po te mesohemi te mundemi me goleada se ato na presin ne Europian.

  1. F
   Federata

   Ndeshje me Portugaline do ishte ideale.

   1. 5
    5555

    Ne se Spanja,Italia dhe Kroacia nuk na e kane friken,aq me keq per ata:-Do t'i mundim te gjithe! Mendja e madhe eshte e zeza r te zotit,thone shkodranet!

    Lini një Përgjigje

    21:26 Sport 3 komente

    17:43 Sport 2 komente

    17:11 Sport 5 komente

    16:53 Sport 1 koment

    15:50 Sport 5 komente

    15:17 Sport

    14:49 Sport 1 koment

    13:57 Sport 1 koment

    13:51 Sport 4 komente

    10:17 Sport 5 komente

    Më të lexuarat

    09:16 Politika 16 komente

    09:27 Politika 24 komente

    11:13 Blog 29 komente

    12:08 Bota

    11:28 Politika 110 komente

    15:51 Politika 22 komente

    Blog Tema

    21:00 Blog

    19:24 Blog 6 komente

    16:58 Blog 3 komente