Te fundit

00:44

22:40

22:25

22:10

22:10

22:00

21:50

21:40

2023-06-09 15:50:00Turizëm TEMA

7 Komente

 1. C
  Cimi vlora

  Rrofte Shqiperia!zoti e bekofte!

  1. k
   k

   Duhet shteti , nuk duhen malet.

   1. S
    Shqiptari

    Duhet edhe shteti edhe mali, (edhe deti, liqeni, lumi, fusha, lendina e kodtra ,,,,,) per ate pune. Me ato qe vijne nga natyra Zoti ka qene bujar me ne per te tjerat e kemi fajin vete

   2. D
    Dulla komunisti

    Unë e kam shkruar edhe një herë shumë përpara. Në atë kohe kam qenë ushtarë në gryken e Kelcyres dhe i kam bredhur ato fshatra rreth e qark deri lart nga Peshtani e deri ne dhëmbë. Golik e Shendelli, Kodër, Hormove, Meshgoran, Cajup, Sheper, Nivan, Nderaj,. Atëherë ishin pyje e vende të pa shkelura me ujë të pastër e të kulluar si uji i Bratit në cajup e shumë e shume vende te tjera qe sme kujtohen që unë i kam shkelur për qef. Nuk e di a janë më akoma ashtu, ishin dhe mbeten besoj akoma vende shumë të bukura me një qetësi shpirtërore dhe me një ajër të pastër të mbushur me oksigjen.

    1. x
     xha Beqo

     Vendi me i bekuar mbi Dhe!!!!

     1. N
      Nje ish punonjes i vjeter shendetesie ne ato zona

      Fshatrat e Shqiperise kane mbetur primitive dhe per me teper jane boshatisur. Duhet kthyer vemendja per fshatin do pune te madhe dhe ai ta shpetblen me ajrin e paster qe ka qetesine natyren e bukur e gjithe te mirat . Dikur kam punuar ne ato zona nuk kane semundje ato zona vetem shendet as hypertension as diabet as semundje kardiovaskare ne dime prej te ftohti duhej kujdes dhe asgje tjeter zona fushore eshte me problematike zona malore e shqiperise eshte gjithe shendet ka plot bime medicinale por duhet punuar per fshatin .

      1. k
       koli

       qekan knaq anglezet, ne na doli ecja nga hundet, se ne kohen e dulles skishte makina, me kom i kemi bo ato ecje. tani po ndryshon, po behemi dhe ne vend evropian me ne fund. shume zili per ket anglezin.

       Lini një Përgjigje

       14:50 Turizëm 6 komente

       19:31 Turizëm 2 komente

       11:25 Turizëm 2 komente

       15:10 Turizëm

       17:14 Turizëm

       21:20 Turizëm 4 komente

       21:10 Turizëm

       14:20 Turizëm

       13:00 Turizëm

       21:44 Turizëm 1 koment

       Më të lexuarat

       13:30 Kronika 52 komente

       09:51 Kronika 14 komente

       16:35 Ekonomia 23 komente

       11:13 Kronika 24 komente

       09:08 Kronika 36 komente

       10:25 Kronika 25 komente

       Blog Tema

       17:12 Blog 38 komente

       16:20 Blog 4 komente

       14:03 Blog 8 komente