'E bëri fëmijën tim, engjëll në parajsë', rrëqeth babai i 21-vjeçares që u përplas për vdekje nga shqiptari

28 Nëntor 2022, 09:19Kronika TEMA

'E bëri fëmijën tim, engjëll në

21-vjeçarja greke që u aksidentua rreth një javë më parë nga një makinë që drejtohej nga 26-vjeçari shqiptar, nuk arriti i mbijetojë plagëve.

Babai i të resë ka preku zemrat e të gjithëve ndërsa ka folur për aksidentin tragjik.

“Një shofer pa ndjenja e bëri fëmijën tim engjëll në parajsë”, ka thënë ai.

2 Komente

 1. N
  Njeri

  Ça do thoshte shqiptari ne ket rast? Do marrim hak, do derdhet gjak.

  1. b
   ben

   Zotrote vec njeri nuk mundet te quhesh. Per cfare do marrin hak shqiptaret se nuk po e marrim vesh? U be nje aksident, qe ndodh ne cdo vend te botes. U vra nje vajze e re e pafajshme dhe fajtori do marre denimin e merituar. Nuk e kuptoj as TEMA-n qe boton lajme te tilla idjote.

  Lini një Përgjigje