Akuzoi 60-vjeçarin se e abuzoi seksualisht, zbardhet dëshmia e të miturës: Më futi në banesë, më përdhunoi për disa orë

3 Prill 2024, 13:52Kronika TEMA
Akuzoi 60-vjeçarin se e abuzoi seksualisht, zbardhet dëshmia e

Është zbardhur dëshmia e të miturës, e cila akuzoi një 60-vjeçar se kishte abuzuar seksualisht me të. Sipas 16-vjeçares, ai e ka mbyllur në një banesë ku e ka mbajtur për disa orë të mbyllur dhe e ka përdhunuar.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur fshatin Vrap të Tiranës dhe adoleshentja ka deklaruar se 60-vjeçari me iniciale K.B., ka abuzuar seksualisht me të rreth 3 muaj më parë, kur ajo ishte ende 15-vjeçe.

Mësohet vajza i ka treguar fillimisht nënës së saj për abuzimin dhe më pas ka bërë denoncimin në polici.

Sipas ekspertizës mjekoligjore rezulton se adoleshentja është e përdhunuar. Pas ngjarjes, efektivët e Komisariatit nr.1, kanë ndaluar autorin e dyshuar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 ndaluan me iniciativë shtetasin K. B., 60 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur”, njoftoi policia.

Sipas pretendimeve të vajzës nëpërmjet dhunës 60-vjeçari e ka futur në një banesë në fshatin Vrap dhe ka abuzuar me të, si dhe e ka mbajtur të mbyllur për disa orë.

4 Komente

 1. S
  Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

  Ti cqihet verra turkoshqipfolesit Kasem e ti jepet surrati ne foto e jo me iniciale K.B!!! Pasi ekziston mundesia te kete edhe raste te tjera perdhunimi.....

  1. p
   pilo Lala

   Akti eshte shume i rende, meriton ndeshkimin. Keto jane vepra qe ngelen gjithe jeten ne kujtesen e nje vajze te mitur. Nqse ky burre nuk ka denoncime te tjera, duhet pare me kujdes rasti, se mund te jete edhe kurth nga e jema e vajzes.

   1. REZART

    SHUME MIRE QE JEPNI KETO LAJME TRONDITESE POR KUR PERVESIN E JEPNI VETEM ME INICJALE LAJMI NUK KA RENDESI ESHTE 0 ZERO SEPSE DUKE DHEN EMRIN E PERVESIT FEMRAT E NJERZIT QE E NJOHIN E DENOJNE E NUK LEJOJN TI AFROHEN NJERZIT E TJERE KUR SHIKOJNE SHOQERIN E TIJA ME DIKE FEMER APO MASHKULL SHPRESOJ TE MERET NE KONSIDERAT SE KESHTU BEJM NJE PUN TE MIRE PER SHOQERIN QE DO TA DONIM PER VETEN TONE

    1. T
     Trojan

     Nuk e kuptova ka abuzuar tre muaj seksualisht ,po si te vinte te merte ne ruge me dhune ,apo mos ndoshta e ema jote te leshoi ,ne bashkepunim me ndonje oficer policie dhe filluat ti benit shantazh per leke derisa ne fund nuk pranoi me ,keto gjera ndodhinrendomte ne shqiperi

     Lini një Përgjigje