Artan Tafani zbardhi 6 vrasje, kush është 27-vjeçarja nga Lushnja e arrestuar, shoqe e Laert Haxhisë

28 Shtator 2023, 09:17Kronika TEMA

Artan Tafani zbardhi 6 vrasje, kush është 27-vjeçarja nga

Autori i grabitjes së 30 mijë eurove në Astir, Artan Tafani ka rënë në pranga, ndërsa ai është bërë i penduar i drejtësisë dhe ka zbardhur 6 vrasje.

Dje janë lëshuar 15 urdhër-arreste dhe deri më tani janë ekzekutuar 5 prej tyre.

Mes të arrestuarve është edhe 27-vjeçarja Klea Gjata,  nga Lushnja, shoqe e Laert Haxhisë.

Artan Tafani pjesëtar i bandës së Laert Haxhisë është bërë bashkëpunëtor i drejtësisë dhe ka zbardhur disa ngjarje kriminale, përfshirë edhe 6 vrasje. 

1 Komente

  1. p
    pilo Lala

    Eshte shume kollaj te marresh deshmi prej femrave, ato tremben menjehere dhe rrefehen.

    Lini një Përgjigje