Del fotoja romantike, Vis Martinaj duke u puthur me ish-misin për ditëlindje

6 Tetor 2022, 22:40Kronika TEMA

Del fotoja romantike, Vis Martinaj duke u puthur me ish-misin për

I shumëkërkuari i drejtësisë, Ervis Martinaj, i njohur ndryshe dhe si “mbreti i lojërave të fatit”, prej gati dy muajsh është bërë kryefjalë e medieve pas zhdukjes në mënyrë misterioze.

Është marrë peng dhe është vrarë apo ka bërë një zhdukje të inskenuar? Përgjigjen e kësaj pyetje Policia nuk e ka dhënë ende, teksa pretendon se do flasë vetëm kur të ketë prova dhe fakte.

Por, së fundmi janë publikuar shumë foto të tij që dyshohet se janë realizuar kohë më parë, si ajo tek klubi i njohur +18 në Dusseldorf të Gjermanisë, i quajtur “FKK- und Saunaclub Oceans”, apo foto nga plazhi dhe në momente të tjera.

Sot, Ervis Martinaj bën 40-vjeç dhe është publikuar një tjetër foto që ka lidhje pikërisht me ditëlindjen e tij. 

Prapaskena ka publikuar një foto ku pretendon se është Ervis Martinaj duke u puthur me një vajzë, që pretendohet se është ish misi me iniciale E.P. 

Nga mbishkrimi sipër fotos kuptohet se është realizuar për ditëlindjen e Ervis Martinajt.

"Gëzuar ditelindjen, Zoti të bekoftë dhe të dërgoj lutjet e mia çdo natë" shkruhet sipër fotos ku fytyrat e personave janë zënë me shirit të zi.

Ervis Martinaj njihej për shoqërinë me vajzat seksi të showbizit shqiptar, pasi nga hetimet dhe kqyrja e pamjeve filmike ka rezultuar se natën e 5 gushtit 2022 e ka kaluar në një hotel të njohur në Durrës me misin me iniciale, D.K.

Gazetari Ferdinand Dervishi deklaroi pak ditë më parë gjatë një interviste televizive se fotot e Ervis Martinajt po dalin nga celularët e miqve të tij të besuar.

10 Komente

 1. R
  Red

  Ju shofte rraca

  1. K
   King D

   Po te pakten bashkeshortja me kater femijet e mori vesh c'fare bashkeshorti ka pasur ne shtepi...??? e para... dhe e dyta... politikanet ose femijet e politikaneve e ngriten larte nga ana ekonomike kriminale.... vjedhje,vrasje,droge etj.etj dhe perfundoje ne nje vdekje pa andrese... shoket qe e rrethonin dhe kusheriri u vrane nje e nga nje.. dhe ky i fundit s'mori vesh gje qe po i vinte radha...

   1. F
    Femer

    Te kesh gruan me 4 femije ne shtepi dhe te bredhesh lart e poshte me 20 vjecare me duket e rende. O nuk e do me ate qe ka ne shtepi ose ka varesi ose leku dhe pushteti te ndryshon. Per ate si bashkeshorte dhe si femer do jete shume ulese dhe shkaterruese ta dish qe burrin e ke duke kapur femra lart e poshte.

    1. S
     Shkodra

     Po moj zemer ke te drejte qe shqetesohesh per gruan e tij ,po per keto buçat qe i puthin kembet atij qe ka leke plus qe ishte njeriu me i kerkuar nga policia,apo kjo te duket gje e bukur ty per gjitha ato vajza qe shkojne e flejne me te njejtin burre?!!!

     1. H
      Hajdari

      O Femer, paske ngele nje shekull mbrapa. Martesa eshte llogari, seksi me miset eshte kurveri; edhe gruaja edhe kurvat jane te kenaqur kur leku buron si lume.

      1. F
       Femer

       O Hajdar, po flisja per njerezit qe i kane disa vlera njerezore jo "njeriun e shekullit te ri" stil Tirane qe shesin gruan, femijet edhe b*ythen per leke. Kurvat mund te jene po gruaja dyshoj se pertej lekut hyn ne loje shume gjera duke filluar qe nga vetbesimi.

     2. V
      Vlora.Vlora

      po kujt i plasi karri per kete plehren qe i jepni kaq rendesi ,,e cuditshme as fytyra e kriminelit dhe as e kesaj karaputanes nuk duket ,dhe gazetari fantazist thote "del fotoja romantike"

      1. T
       Tetovari

       ????????????????????

      2. V
       Vk

       Se njohe gruan e ketij tipi po po perdor llogjiken i bje qe dhe gruja ti bjej si puna e ketij

       1. 1
        19

        Lum ai qe e ka tani

        Lini një Përgjigje