E rëndë në Lezhë, polici vetëvritet me armën e shërbimit

16 Shtator 2023, 20:50Kronika TEMA

E rëndë në Lezhë, polici vetëvritet me armën e

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në Lezhë.

Një punonjës policie është gjetur i vdekur në banesë dhe dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave.

Lini një Përgjigje