E zhdukur prej 7 muajsh, gjendet në Shqipëri 48-vjeçarja greke

17 Shtator 2023, 11:37Kronika TEMA

E zhdukur prej 7 muajsh, gjendet në Shqipëri 48-vjeçarja greke

48-vjeçarja greke Irini Papagelou e zhdukur prej shtatë muajsh është gjetur në Shqipëri.


Mediet greke bëjnë me dije se gjurmët e saj të fundit kanë qenë Neohori të Halkidikisë që prej muajit mars, por është gjendur në Shqipëri të premten (15 shtator).

Autoritetet shqiptare sinjalizuan autoritetet greke se Irini u gjet në Shqipëri. Menjëherë më pas ajo u transportua në Greqi.

Mbrëmë vonë, Irini është rikthyer tek familja e saj.

3 Komente

 1. P
  Pickaxhiu

  U kthye e qire dhe e lumtur...mbas 9 muajsh do pjelle Mahmutin

  1. Z
   Zoti ndimon nese Njerezit ndergjegjesohen per seci

   Fatekeqesi ...por shyqyr qe e kane gjetur dhe e kane derguar prane njerezve te saje .. Ja kjo eshte Jeta,,, sa njerez ka qe kane probleme...prandaj duhet te jemi " Humanitare " ne te gjitha rastet e Jetes,ne vecanti ne te tilla raste .. Zoti e ndimofte ..

   1. Z
    Zoti ndimon nese Njerezit ndergjegjesohen per seci

    Fatekeqesi ...por shyqyr qe e kane gjetur dhe e kane derguar prane njerezve te saje .. Ja kjo eshte Jeta,,, sa njerez ka qe kane probleme...prandaj duhet te jemi " Humanitare " ne te gjitha rastet e Jetes,ne vecanti ne te tilla raste .. Zoti e ndimofte ..

    Lini një Përgjigje