EMRAT: Kush është çifti shqiptar që u masakrua në Itali, autori i dyshuar gjendet i vdekur

21 Nëntor 2022, 11:33Kronika TEMA

EMRAT: Kush është çifti shqiptar që u masakrua në

Mynevere Karabollaj, 37 vjeçe dhe Flonino Merkuri 23 vjeç janë viktimat e krimit në Itali. 

Sipas mediave italiane ata dyshohet se janë vrarë nga ish-burri i 37-vjeçares, pasi ky i fundit nuk pranonte lidhjen e saj. Ngjarja ka ndodhur në zonën në Spinea, mbrëmjen e së dielës.

Policia shkoi për kontroll në shtëpinë e çiftit, pasi vajza e 37-vjeçares ishte shqetësuar për shkak se e ëma nuk po i përgjigjej në telefon. Ndërkohë vrasësi është gjendur i vdekur në kompaninë Mira.

37-vjeçarja Mynevere Karabollaj ishte e divorcuar dhe së fundmi kishte nisur të bashkëjetonte me Florinon Mërkurin. 

 

Lini një Përgjigje